| Lorelei2121 a întrebat:

Deci prieteni, acum vreo doua luni i-am zis verisorului meu (25 ani) sa vada si el ce laptop gaseste la promotii, s-au la mana a doua dar sa fie bun! Acum a gasit un laptop la 27 milioane realitate si el mi-l da cu 10 (bani vechi) ( ferrari acer one cu xp). Am banii, laptopul e frumos, s-ar merita dar acum nu stiu ce sa fac sunt in mare dilema. Mentionez ca am 12 ani, calculatorul e functionabil si nu m-as indura nu stiu in legatura cu banii ca strang la 1000 lei de vreo 3 ani si mi-ar fi frica sa ii dau pe toti intr-o fractiune de secunda. Dau fundita si votez raspunsuri.

1 răspuns:
| Kiko a răspuns:

Eu am laptop cu vreo 20 de milioane Lenovo. Si eu sunt de aceeasi varsta, cauta pe net modele Lenovo, are si bluethooth, webcam, placa video... fundita ca am raspun prima?