| Misssy a întrebat:

Deci sa va zic aveam un complex foarte mare ca sunt grasa acum 1-2 ani am avut 65 kg si aproape ca imi venea sa mor. Acum am 55 kg am 15 ani dar urmez dieta asta fara paine nu dulciuri nu mananc dupa ora 6 si nu prea mananc mult dar am probleme cu burta ma doare rau d ex ieri am vomitat aproape tot ce am mancat dieta asta care o tin eu e buna? aa si acum orcat as vrea sa mananc dupa ora 6 si daca imi e foame chiar nu mai pot sa ma ating nici de paine nici de dulciuri ce mai mananc sunt cerealele vitalis sau ceva de genu si baton de cereale

1 răspuns:
| claudiea79 a răspuns:

Ca nu maninci piine si dulciuri este bine. totusi o felie de piine ai putea sa maninci. am auzit ca slabasti daca maninci fructe capsunii fara zahar strugurii; sau porumb fiert. poti sa bei ceai de slabit ceai chinezesc antiadipos.si salate. am auzit ca batoanele de slabit nu te ajuta la slabit