| DidudicaDi a întrebat:

Deci sora mea are 3 ani si parinti ( in afara de mama ) o baga numai pe ea in seama tata nu ma intreaba niciodata daca mie foame noroc cu mama si pe sora mea o lasa mereu sa stea la calculator si pe mine doar o ora si pe ea 10. Cu ia merg in par ( doar tata) si pe mine si pe mama ne incuie in casa tata se ocupa numai de ea parca eu nu as fi sora ei mai mare. va rog ajutati-ma cu ceva. ca sora mea e dusa la tara si tata numai ma cearta zice asa cum.

Ex : de azi :

eU: POT SA INTRU LA CALCULATOR?

tATA: nu

Ma ajutati va rog

Funda ^^__^^ *_* %_% @__@ ^^_^^

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Trista povestioara ta.incearca sa vorbesti cu el cand il vezi mai calm si explica-i ca si tu esti fiica lui nu doar surioara ta. zii ca nu te astepti acum sa-ti faca toate toate mofturile care i le face ei(normal ca e mai mica) dar sa-ti faca sh tie macar jumate din ele.nu mi se pare corect.sadsad