| Catrice a întrebat:

Deci sunt singura sau adminii au ceva cu mine?
Dacă intru de 3 ori pe zi pe aici de fiecare data trebuie sa ma loghez și nu tot timpul merge imediat. Și pentru referințe viitoare, bifez căsuța zis cu 7 zile sad

30 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nimeni, nimic cu tine, fiindca acest lucru cu logatul ni se intampla si noua.
Este o problema cu site-ul lor sau cu internetul lor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ești singura, și eu la fel, dar nu adminele ci situl are gremlins, adică pitici.

| Catrice explică (pentru sadrian46):

Aoleo pai cineva trebuie sa-i eliminehee hee

| sadrian46 a răspuns (pentru Catrice):

Păi da, dar cine? Chiar, cine?

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

laughing

| Celcestietot a răspuns:

Poate ca ti-ai curatat istoricul si de asta.

| Catrice explică (pentru Celcestietot):

Hmm sa fie fiindcă mi-am șters istoricul acum 6 luni din greșeală?
A, da, browserul memorează datele de logare ca de, lene.

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Nu cred. Ai VPN?

| Catrice explică (pentru Celcestietot):

Nu știu, cred ca era pe aici, îți spun după ce fac curat în camera dacă îl găsesc.

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

((:

| Catrice explică (pentru Celcestietot):

Am tableta bre de unde sa știu ce are și ce nu, nu am dus-o la control.

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Atunci mai pe romaneste : folosesti vreun serviciu de ascundere al IP-ului, ai achizitionat unul happy?

| Catrice explică (pentru Celcestietot):

Numa opțiunea de Android cu 'generare IP fals' sau cv gen.

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Se intampla sa te mai deconecteze diferite platforme atunci cand simt ca nu esti la locul tau. Asa o fi si aici, cine stie, ramane o conspiratie laughing. Poate ca cineva are acces la contul tau?

| Catrice explică (pentru Celcestietot):

Cred.
Cineva zicea ca as fi înconjurată de vreo 10 fantome, 5 din ele spirite malefice.

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Pai si eu de unde stiu acum ca vorbesc cu proprietarul de drept al contului rolling on the floor?

| Catrice explică (pentru Celcestietot):

Pai nici eu nu știu daca sunt eu sau daca vreuna din ele ma poseda sad

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Imi este frica sa mai vorbesc cu tine, daca vine fantoma prin calculator si ma poseda si pe mine crying?!

| Catrice explică (pentru Celcestietot):

Nu știu care din ele e aici...
Una a fost înșelată si vrea sa se răzbune pe toți bărbații taindu-le organul, una a fost parașuta la altar și vrea sa scoată inima tuturor bărbaților, alta a fost ucisa și cauta criminalul, dar pana atunci ucide pe cine vrea (cică elodia ar fi fost una din ele), una a fost jefuita și ucisa si la rândul ei cauta sa fure, astalalta s-a sinucis și trebuia si iubitul, dar el a trait și acum poseda bărbați.

| Celcestietot a răspuns (pentru Catrice):

Neveste disperate cu niste Krasue, sper sa nu pice ceva care nu provoaca adrenalina XD.

| Sofer a răspuns:

Se mai întâmplă. Bugs

| Nemessys a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Trebuie sa ma loghezi de multe ori chiar daca am bifat casuta si nu merge din prima, in continuare apare ca sunt nelogat. Dar daca intru peste cateva ore, merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te conectezi cu contul de Facebook ci nu cu numele de utilizator si parola nu merge sa ramai legată 7 zile si uneori nici așa nu merge din pacate e o problemă a siteului pe versiunea mobilă după părerea mea.

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Nah cu cont și parola, contul meu de Facebook e prea prețios ca sa fie corupt rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu am păţit de vreo 2-3 ori asta.Mi s-a întâmplat să intru şi să fiu delogată, deşi mă logasem abia cu vreo 3 zile înainte şi mai şi bifasem căsuţa aceea,iar apoi dacă încercam să mă loghez, chiar şi de mai multe ori, nu mergea. După ce am văzut că tot nu merge, am ieşit de pe Google şi am intrat din nou, iar apoi a mers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce frumos, de obicei pe unde trec eu sunt cea care are probleme cu siteurile ca nu-mi merg. Dar aici mai scriu cate ceva, ma exprim cam aiurea si mi se sterge. Sau n-am observat eu alta problema. Vezi sa nu fie din cauza ca te loghezi de pe alt dispozitiv, cureti cookies/cache la browser, sau cineva sa fi avut posibilitatea sa-ti stie parola. Sau altcineva care iti foloseste calculatorul? Si cred ca exagerezi cu numerele si agitatia.

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Nah folosesc tableta de la început. Poate vreo pasare sa fi intrat pe geam și să-mi fi furat parola thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

Iti spioneaza cineva?

| troleibuz a răspuns:

Patesc des. Ma scot de pe cont. Si nu ma lasa sa intru o vreme.

| eckblume a răspuns:

Si eu patesc la fel. Uneori nici nu merge sa ma contectez. Cred ca sunt probleme tehnice.