| NewMechaa2001 a întrebat:

Deci, tocmai mi-am cumparat o cartela Orange microSD pentru GalaxySIII, si problema e ca (,) cand am activat internetul gratuit timp de 7 zile nu mi se conecteaza nici cum la internet, nici marketul nu merge, nici browserul nici facebook, sau yahoo messenger.

ce pot sa fac? Am incercat setari automate, si setari manuale si nici cum nu am reusit.

La Acces Point Name e selectat Orange Internet

cu datele urmatoare

Nume: Orange Internet

APN: net

MCC: 226

MNC:10

APN Type: deafult, supl

Va rog eu mult ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai 3G pe telefon? Deschide-l si intra direct de pe google.

| NewMechaa2001 explică (pentru darrio2007):

Am incercat... fara rezultat