| Nadii a întrebat:

Deci va spun..scz ca am pus intrebarea aici dar aici se uita cea mai multa lume si nah.
Deci daca faci o sedinta de spiritism. e ok ai terminat te iei si pleci, dar dupa aceea exista sanse sa te bantuie spiritele pe care le-ai invocat?
Ms:*(Fundaa)

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer eu nu cred in,, sedinte de spiritism,, si nici nu cred ca ar putea exista asa ceva, numai in filme

| Michiiiiiiiiii a răspuns:

Si pe mine ma "bate" gandu' asta de vreo cateva saptamani, dar inca n-am gasit momentul potrivit straight face. Oricum eu te invit la mine acasa la un capucino, poate mai vorbim! :*

| AndreeaEma a răspuns:

laughing Am incercat chestia cu spiritismul intr-o excursie, eram o gasca de 20 de insi, am stins luminile si ne-am asezat in cerc prostindu-ne, asa ca nu a fost nimic serios si nu ne-a " bantuit" nimic. Eu personal nu cred in "spirite ", dar fiecare cu piticii lui. O seara buna!:*

| MasterYoda a răspuns:

Da, dar trebuie sa fi suficient de prost sa crezi in asa ceva laughing

| byanka32 a răspuns:

Ba da te vor bantui mereu si mereu,, iar cand vei deschide frigiderul iti vei da seama ca ti au mancat fantomele mancarea laughing rolling on the floor cati ani tu mai? nu exista asa ceva

| DoarUnCopil a răspuns:

Da o sa te bantuie si cand dormi o sa se miste patul si o sa iasa fantome de sub pat. A da si scapa de sifonier...ca acolo va fi o gaura neagra big grin mi-a facut placere sa te ajut :33

| Adele29 a răspuns:

Nu am facut asa ceva... Dar nu cred ca invoci vreun spirit.

| Adele29 a răspuns:

Incearca si vezi...