| Pichakchiu a întrebat:

Deci, vorbeam și eu cu un tip, de 23 de ani. Diferența între noi de vreo 4 ani. Ma înțeleg foarte bine cu el, am comunicat destul de ok și când spun ceva ce lui nu ii convine își dezactivează contul de Instagram și îl lasă asa mai multe zile, după care tot el revine cu mesaj. Eu nu mai înțeleg atitudinea asta a lui ma raneste, mă face să mă simt prost. Nici nu știu ce ar trebui sa fac, el zice că i se sparge contul, ca a mai făcut asa, dar eu nu cred. Pentru ca, de fiecare data când zic ceva ce lui nu ii convine, asta face, în loc sa comunice. E ciudat. Mai bine nu ii mai răspund, deși o sa fie greu.
Nici nu îl cunosc eu asa de bine... doar prin mesaje mi s-a părut ok.
Voi cum ați proceda?

19 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca nu te vezi si fizic cu el nu are nici un sens doar virtual, sunt doua lumi diferite si total opuse.

| Pichakchiu explică (pentru aditimus):

Ne-am văzut fizic dar decât din vedere, nu am stat sa vorbim. Plănuiesc oricum sa ma distanțez, sa nu îl mai bag în seama. Nu am nevoie de copii

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vrea nimic serios așa că sa fiu in locul tau nu m as implica

| 199onur7 a răspuns:

Ise sparge contul rolling on the floor))))))))

| 199onur7 a răspuns:

Ba asta este la alt level sa mor eu ise sparge contul mereu cand nu-i convine ceva rolling on the floor)))))

| 199onur7 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic sa spun se comporta diferit nu laughing))) nu am intalnit pe nimeni sa ise spargă contul cand nu-i convine ceva laughing)))

| Pichakchiu explică (pentru 199onur7):

Din exterior pare amuzant, da...
Este un gest copilăresc și imatur... nici eu nu am mai pomenit așa ceva. Duca-se atunci.

| anonim3247 a răspuns (pentru Pichakchiu):

La 23 de ani el dacă face așa cu tine e că mai discută cu altele.

| Pichakchiu explică (pentru anonim3247):

Nu zic nu... nu e cine știe ce... Dar, nu zic nu

| 199onur7 a răspuns (pentru Pichakchiu):

Nu stiu ce să-ți spun nu știu ce să-ți răspund nu știu ce să-ți scriu ma depășește situația este si amuzant si o nebunie ca mereu ise sparge contul când nu-i convine ceva laughing))))) e nebun ăsta rău

| Pichakchiu explică (pentru 199onur7):

Da... este?

| 199onur7 a răspuns (pentru Pichakchiu):

Sau poate chiat ise sparge contul săracul cand nu-i convine ceva laughing)))

| Pichakchiu explică (pentru 199onur7):

Ma gândii și eu la asta și mă apucă râsul. laughing laughing happy

| 199onur7 a răspuns (pentru Pichakchiu):

Pai da nu ai cum sa nu razi laughing))) eu cand am citit ce ai scrii ma loat in ras abia puteam sa ma opresc cum.sa faci asa si dupăia gen revi ști ca și cum nimic nu sa întâmplatlaughing)))) hei buna misa spart contul din nou nu ți-am dat eu bloc rolling on the floor))))))

| Pichakchiu explică (pentru 199onur7):

Mda... cine sa mai înțeleagă și bărbații ăștia. Ma bucur ca te-am făcut sa razi măcar laughing laughing

| 199onur7 a răspuns (pentru Pichakchiu):

Offff ce ași bea o cafeawinking

| 199onur7 a răspuns (pentru Pichakchiu):

Sa ști ca eu nu dau block rolling on the floor))))) nu-mi sparge nimeni contul laughing)))))

| Pichakchiu explică (pentru 199onur7):

E bine atunci. Și l-a făcut și el la loc, și precum am zis, iar mi-a scris laughing

| 199onur7 a răspuns:

Acuma iar isa spart contul rolling on the floor)))))