| PlayingWithABROKENSmile a întrebat:

Descrie-te in cateva cuvinte.:] si...care sunt defectele tale?
Be honest...:].
Fundita!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In primul rand sunt un adolescent de 20 de ani am 1, 85m inaltime, par negru, ochi caprui, 76 kg. Imi place sa conduc mult daca e la drum lung mai bine acasa ma mai uit la un film, fac treaba ajutand-o pe maicamea si am de gand sa imi scot categoriile c, ce si apoi sa ma bag ca sofer pe autocamion sau trailer. Defectul meu: cand o fata imi zice ca vrea sa fie prietena mea ii spun nu si daca insista o fac in toate felurile doar atat.

| AnneMarri a răspuns:

Uită-te la numele meu, asta este decrierea mea.
Şi defecte: (uneori cam) egoistă, mă supăr repede, nu-i ascult pe ceilalţi (dacă au făcut ceva, nu-i ascult să-mi spună de ce au făcut acel ceva), orgolioasă.

| zăGhost a răspuns:

Defecte: încăpăţânare, orgoliu, spun direct ce gândesc despre un om, fără să-mi pese dacă-l rănesc, nu sunt o persoană punctuală.
Calităţi: îmi vine în minte doar un lucru, pe care eu îl consider calitate... urăsc efectul de turmă, în rest, îi las pe cunoscuţi să fie subiectivi.

| FanMJJ a răspuns:

De inceput sa incepem cu inceputul.
defecte : arogant, mandru si cam atat
parti bune : sincer, onest, iertator etc
funda:d

| dara_1781 a răspuns:

Pai eu vorbesc mult si cam prost.si in general nu stiu cum fac dar reusesc sa enervez pe toata lumea din jurul meu.sunt foarte calma, imi place sa am mooolti prieteni, si vreau sa devin model si actrita.:X:X

| AduMrr a răspuns:

Bunaaa :* Ce pot sa spun despre mine... o sa incep cu defectele - sunt foarte sensibila, cateodata prea tupeista, Si calitati - Ii fac pe ceilalti sa se simta bine, sunt o prietena buna, nu sunt rea [-x sunt o persoana agreabila! cam atat stiu tongue