| Mirunaaaa a întrebat:

Descrieti (daca puteti) rasa de caine golden retriver va rog. Vreau sa ma documentez sa vad cum trebuie sa procedez cu catelusa mea. Cea mai lunga si coerenta explicatie primeste FUNDA si restul FOLOSITORhappy.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Sall sunt cristina si cainii sunt pasiunea mea.Tot ce stiu derspre ei este ca su nt caini de vanatoare.Acestia au fost in fruntea listei pentrtu cei mai indragiti caini de conpaniei adresati fmiliei. Acestia sunt deasemeni bparteneri de partide pentru vanatoare

1 răspuns:
| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Golden retriver este o rasa de caini pentru vanatoare.Acestia au fost in fruntea listei pentru cei mai indragiti caini de conpanie.Acestia sunt de asemenea excelenti parteneri de partide pentru. vanatoare