| JokyRo a întrebat:

Despre ce le place fetelor sa vorbiti cu ele?

Răspuns Câştigător
| LolitaHaze a răspuns:

Daca vrei sa ajungi sa cunosti o fata de care esti interesat, atunci trebuie sa te aduni si sa o abordezi. Daca ai probleme cu abordarea, trebuie sa iti amintesti unele lucruri :
1)Dai dovada de incredere de sine, lucr
2)Ofera-i complimente dar nu intrece masura. Poti chiar sa ii ofei un compliment
3)Fa-i un compliment despre parul ei, sau despre felul cum este imbracata sau aranjata, deoarece fetele depun un efort destul de mare pentru aceste lucruri. Este important sa nu oferi complimente false de asemenea.
4)Nu adu in discutie lucruri legate de sport sau alte subiecte asemanatoare deoarece nu este interesata. Nu vorbiti nici despre lucruri feminine, deoarece ar putea sa te considere gay. Vorbiti despre lucruri generale.
5)Incearca sa iti tii ochii cat mai departe de decolteul ei. Acelasi lucru ramane valabil si pentru corpul ei. In schimb, uita-te la fata ei, chiar in ochii ei atunci cand vorbiti.
6)Fii atent la ce are de spus. Fetelor le place sa impartaseasca diferite lucruri pe care le-au facut fie in ziua respectiva sau in saptamana respectiva. Ofera-i informatii despre tine atunci cand te intreaba, dar nici nu oferi prea multa atunci cand nu esti intrebat.

Cam atât. Sper că te-am ajutat

7 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Despre orice, atâta timp cât sunt în centrul atenției!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa ai un subiect interesant...intreaba si tu chesti legate de eahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre crime, dezastre, calamităţi, cataclisme, omoruri şi înmormântări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare fata este diferita. Trebuie sa stii cat de cat despre ea daca vrei sa mergi la fix. Dar, abordeaza lucruri banale gen: cum ar fi casa visurilor tale, vacanta perfecta si las-o sa vorbeasca. Afli multe despre ea din felul in care isi foloseste imaginatia. Pana nu o cunosti nu te arunca in a discuta despre alte fete (fie ele celebritati sau nu), asta se rezuma la a discuta despre partea fizica, materiala sau intelectuala a persoanei respective. Abordeaza subiecte deschise asupra carora se poate exprima fara probleme. Asta arata ca si tu esti mai profund, iar fetele apreciaza asta foarte mult. daca vrei sa pari inteligent nu-i baga pe gat ca tu studiezi astronomie, spre exemplu. Poti sa-i spui ca in ultimul timp ai inceput sa fii atras de astronomie, te fascineaza intr-un fel, dar crezi ca va ramane la stadiul de hobby. Asta inseamna ca ai ceva preocupari mai inteligente decat alti baieti si ca nu o vei termina de sanatate povestindu-i despre asta.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Pai la inceput despre ea, pana se simte in centrul atentiei si are impresia ca vorbeste prea mult, apoi despre tine, ca sa ii arati ca nu ai nimic de ascunswinking ceva in genu cred

| Zaied a răspuns:

Despre orice le mentine interesul treaz.Incearca sa nu adopti domenii ca jocuri sau sporturi dar nici haine sau cosmetice. Abordeaza un subiect comun ca muzica, filmul, distractie in timpul liber si exploateaza-l si daca poti strecura si o gluma sau doua ar fi excelent.

| mady03 a răspuns:

Despre haine, muzica, machiaje etc.