| DreamAsk a întrebat:

Din cand in cand imi place sa stau si sa privesc spre cer... imaginandu-mi cum va fi viata de dupa sfarsit. As vrea sa va intreb astazi cum va imaginati voi acea viata! Cel mai frumos si coerent raspuns primeste funda! P.S. Fara raspunsuri funebre!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Daca te referi la acea "viata dupa moarte" imi pare rau dar personal nu cred. Dupa ce se termina va fi nimic.
Cand ma uit la cer si vad stelele ma simt mic de tot, o mica adunatura de atomi intr-un univers imens. (si nu e de rau)

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

O viata linistita, fara ura, fara invidie, in care doar sa gandesti ceva si poti automat sa te faci inteles de cei din jur, o viata in armonie.