| anonim_4396 a întrebat:

Din moment ce nu sunt un fan si nici asa bine documentat in domeniul asta, as dori un raspuns serios: de ce este ironizat de la o vreme Fuego? Am vazut si pe la Bendeac in emisiune si auzeam si pe la liceu diverse glume; vreau sa zic...nu stiu multe despre el si nici nu ascult genul muzical pe care il interpreteaza el, dar din cate tin eu minte cânta destul de bine ultima oara când am auzit cap-coada o piesa de-a lui(ca voce ma refer). As dori o lamurire va rog frumos.

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Pentru ca a facut "celebra" melodie impodobeste mama bradul" si pentru ca nu stiu daca ai observat dar la concertele lui n-ai sa vezi oameni cu varste mai mici de 50 de ani daca ma intelegi... laughing

| Artegor a răspuns (pentru TrendyHedgehog):

Te inteleg perfect, bun. Alta chestie: in toate video-urile lui Bendeac are momente in care se ridica in slavi mai ceva ca un zeu, iar la un moment-dat incepe sa faca urat la reporter. M-am uitat la toate interview-urile cu el de pe youtube(multa treaba am avut cu ocazia astalaughing ) si nu am gasit nimic de genul...asta e inventat de Bendeac sau am ratat eu ceva?

1 răspuns: