| Raul a întrebat:

Do you remember the time?
5.Va aduceti aminte de filmul de groaza ca va speriat pentru prima data? Care sunt reactiile de dupa film(de ex. cosmaruri)?

6 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Imi amintescsad!
O saptamana intreaga nu am putut sa dor noaptea, de frica ce imi era, sau daca se intrerupea televizorullaughing!

| viki a răspuns:

Nu mai tin minte ce film am vazut prima oara si m-a speiat, dar stiu ca am visat urat.:-s

| iulia_5454 a răspuns:

Imi aduc aminte:house of wax.stateam in camin era noapte si tin minte ca ne duceam toate fetele la toaleta(ne era prea frica )

| gossipgirlxoxo a răspuns:

Anaconda laughinglaughing am visat urat 3 zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n'am care a fost filmul. Stiu doar ca dorm foarte bine dupa filmele de groazalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi amintesc ca eram destul de mica si ca era un film cu ceva pasari, cred ca ciori, care au atacat un oras.Am fost ingrozita saptamani bune dupa film.happy