| anonim_4396 a întrebat:

Doamne fereste! Ninge de rupe la Constanta, fulgera de rupe si tunastraight face. Asa ceva nu s-a mai intamplat niciodata! Se schimba clima sau ce se intampla?!

5 răspunsuri:
| Queensway a răspuns:

Se intampla ca e iarna laughing)

| oanard174 a răspuns:

Nu stiu exact, astia de la meteo au spus ca nu o sa ninga la noi in
Constanta prea curand, eu ma bucur ca ningehappy

| oanard174 a răspuns:

Mamaaaaaaaaa,ce s-a asternut zapada! yes yes yes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da,ciudat fenomen si foarte rar.Straturi suprapuse de nori si curenti de aer cu temperaturi cu mari diferente, fac posibil acest fenomen.Da, clima sufera modificari foarte mari; apar fenomene rare.Numai bine.

| heiiiloveemusicc a răspuns:

Cand am auzit ca tuna am ramas ":O" laughing