| Cataa9 a întrebat:

Daca fulgera si tuna,i se poate intampla ceva laptopului daca nu e bagat in priza? Repet:laptopului, nu calculatorului.

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Daca nu il ai bagat la incarcat nu are ce sa se intample si chiar daca ar fi sa se intample ceva cu tensiunea curentului in momentul in care este laptopul in priza ti se va arde doar transformatorul atat

3 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Da! Ai grija, poti sa fii prins intr-un vortex si sa intrii in laptop si sa ramai prins acolo. (ca in ben 10 big grin)
Acum referitor la intrebare. Nu se va intampla nimic cu el.

| BadPokerFace a răspuns (pentru ゼロの):

O doamne hahaha epic winner!

| Giumali_Samil_1990 a răspuns:

Daca nu e bagat ce sa i se intample? nimic, chiar daca este conectat la retea tot nu are ce sa pateasca, atata timp cat ai sigurante...