| anonim_4396 a întrebat:

Doamnelor, domnișoarelor și domnilor... dacă ar fi să-i acordați o notă de la 1 la 10 acestui bărbat STRICT datorită aspectului fizic, ce notă ia-ți oferi?
https://www.google.com/......ps?/search
Cum vă argumentați nota pe care ați oferit-o?
Lăsați un link cu o personalitate masculină publică ( sau nu numai ) care considerati că este atrăgătoare datorită aspectului fizic.

Răspuns Câştigător
| raMLesS a răspuns:

Cauta Tommy Fury, Brad Pitt.

54 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

I-as da nota 8, are figura masculina care emite calitati masculine, deci femeile is programate sa fie atrase de el, nu toate, dar foarte multe.

Barbati publici, vezi Arnold, Stalone, Keanu si altii.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Dar e un adevarat Paradox! happy, deoarece mie imi plac si genul Acesta! de barbati :

https://imgur.com/a/roVDfVs

https://imgur.com/a/Zwt6LqZ

Desigur, mai mult ca Amici! happy, dar, nu neaparat! Adica, nu ma supara neaparat sa il apar eu pe el! laughing

https://youtu.be/gLgl1FEDEfE

Asta-s eu! laughing

Desigur, genul asta de barbat as prefera sa fie " amicul gay " laughing, dar, nah laughing, nu ma supara in egala masura daca e atat de frumusel, sa fie si straight!winking
laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai tie iti plac barbati mai a femei se pare. Ca aia din poze sunt mai a fete de fapt.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce imi raspunzi la comentarii date acum un an?

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Genul meu de barbat
https://imgur.com/a/Upvr3aW

https://imgur.com/a/2ftfXA6
https://imgur.com/a/WhjuY1B

https://imgur.com/a/nRzl4DB
https://imgur.com/a/hbWaDKA

https://imgur.com/a/AS6NG8V

https://imgur.com/a/YcHDkd4

https://imgur.com/a/TzcUkta
https://imgur.com/a/WcxH2K4

https://imgur.com/a/RWs7Y9q
https://imgur.com/a/VUumU7d
https://i.imgur.com/RIZt74B.jpeg
https://imgur.com/a/KNmp6wA
https://imgur.com/a/bdvejID
https://imgur.com/a/sLcKbiY

Cred ca ai prins ideea! happy

Nu imi plac tipii -femei! ( am zis, ca mai mult ca amici sau amici gay laughing, dar daca ar fi sa fie chiar asa draguti!, nu ma supara! happy, chiar deloc! laughing Ii apar eu! laughing Si de femei laughing... si de barbati! laughing

Imi plac tipii macho man, dar cu trasaturi mai " fine" ( cizelate! ) NU DE GORILA!

https://imgur.com/7IeXAbb

laughing
Cu atat mai putin de babuin, sau urangutan! laughing

Gusturile nu se discuta! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

TIPUL ASTA DE BARBATI! ( Daca SI intelegi spaniola! )

https://youtu.be/8CXWZM4w0s4

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Acum un an 1 ) credeam ca esti fata - din cauza recinziei tale! laughing 2 ) Acum, observ si eu ca la profil ai Genul : Masculin - deci, vine intrebarea : Ce ne ascunzi?! laughing
3) Vreau sa aflu totusi Tipul TAU, DE BARBAT! laughing ( sunt chiar mai interesata de ce iti place decat acum un an! laughing)
4) Mi-am redescoperit intrebarea, deci, De Ce NU? laughing

5) FA BINE SI RASPUNDE! laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, primul barbat din primul link e alfa la figura, ceilalti sunt putin mai fete la figura, cum nu? Pai primul care l-am vazut dincolo nici nu ziceam ca e baiat.
Eu ce sa ascund? Nu am nimic de ascuns. Sunt omu care zice ce are de zis, si cine ma place ca om asa, bine, cine nu sa se duca tare, nu vreau sa nu fiu cine nu sunt pentru niste unii care nu ma plac cum sunt.
Si daca ar rade de ceva, doar prostii rad, deci nu ma atinge parerea prostilor.

Pai nu am cum sa am tip de barbat care-mi place, doar daca eram homo aveam tip preferat, n-am avut norocu sa fiu bi, asa ca aia e (a fi bi e democratic, sa-ti alegi ramura, nu sa fi constrans pe una).
Iar asa ca amici nu conteaza cum arata.

Linkul https://imgur.com/7IeXAbb nu merge, da ca nu exista.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Uitai, cum adica dupa recenzii ziceai ca-s fata?! La ce te referi?

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Mda, primul barbat din primul link e alfa la figura, ceilalti sunt putin mai fete la figura, cum nu? Pai primul care l-am vazut dincolo nici nu ziceam ca e baiat.

IMI PLAC "ASIATICII"! ( feminizati ori total ALFA, dar imi plac! love struck Consider-o o preferinta personala! happy

" Eu ce sa ascund? Nu am nimic de ascuns. Sunt omu care zice ce are de zis, si cine ma place ca om asa, bine, cine nu sa se duca tare, nu vreau sa nu fiu cine nu sunt pentru niste unii care nu ma plac cum sunt.
Si daca ar rade de ceva, doar prostii rad, deci nu ma atinge parerea prostilor. "

Like! Pentru GANDIRE!

" Pai nu am cum sa am tip de barbat care-mi place, doar daca eram homo aveam tip preferat, n-am avut norocu sa fiu bi, asa ca aia e (a fi bi e democratic, sa-ti alegi ramura, nu sa fi constrans pe una).
Iar asa ca amici nu conteaza cum arata. "

thinking, dadusem raspunsul cu " tipul preferat" de barbat pentru @raMLesS, thinking

Deci, De Ce raspunzi TU?! thinking

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Din Nou! happy Am dat raspunsul pentru @ raMLesS?! thinking

Ai conturi duble?!
Altfel, nu-mi explic! happy

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Citez : " Un 7, nu e genul meu de barbat laughing rolling on the floor " - raspuns dat de @ raMLesS, mai sus!

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

La profil are mentionat Genul : Masculin! happy

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu dadusei pentru mine raspunsul ala?! Parca vazusem ca era pentru mine, de aia am raspuns, altfel nu raspundeam. Ca ai dat asa multe ca m-am incurcat. Am citit tot dar m-am incurcat ca nu m-am uitat poate atent la cui scrisesei la unele mesaje.

Nu am cont dublu in nici un caz. Odata am facut paralel unu TempUser dar doar sa-i zic pe privat pe sleau ca sa faca ca e infect la caracter (Dar nu l-am insultat sau injurat) unuia care a insultat aiurea, si imi daduse ignore crezand ca scapa fara replica. Dar am zis cine is.
Dar l-am sters imediat dupa, de aia si se numea TempUser, am recunoscut la conducere ce am facut si am promis ca nu se va mai repeta vreodata.

E nonsens sa ai mai multe conturi. Ai doar cand dai razboi, si ti se supenda unul, vi cu altul si insulti, injuri, spamezi, altfel nu se justifica.
Acu am fost atent si m-am uitat ce scrie la (pentru x), sa raspund doar la cui i te-ai aderesat, iar daca zic ceva chiar daca nu mie mi-ai zis, comentez dar nu ca si cum mi-ai fi zis mie ce ai zis.

F bine ca iti plac asiaticii, fie ca-s mai feminizati sau nu, e o preferinta personala, si mie imi plac si asiaticele printre alte natii., dar unele doar, si filipinezele.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e!

acum 2 ore | Kassandra7777 a răspuns (pentru raMLesS)

Acu vazui. Eram mai mult atent la mesaje.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai normal ca are genul masculin daca e baiat.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Doar curiozitati! happy

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Nu dadusei pentru mine raspunsul ala?!

NU! - :))

" Nu am cont dublu in nici un caz. "

La cati au... ehe,... NU MA MAI MIRA ABSOLUT NIMIC!

Doar "Anonimull", cred ca a avut SI ARE intre 15 si 50 de conturi, Asta DOAR, AICI!
E genul de "pacient" pe care nici Socola nu-l primeste! :)
Daca vrei, iti insir DIN NOU LISTA cu PERSONALITATI ale lui!
Are niscaiva probleme! Grave!

Apoi, fenomenul " fata Morgana " aka Rosalinda! :)

https://youtu.be/XS088Opj9o0

Ea macar e cu tiglele pe casa! Cred!
Si chiar daca isi face enspe mii de conturi, si e si al naibii de copilaroasa, tot ceva la ea ma atrage!
Fiind ambele femei, chiar daca gandim poate Total diferit si SUNTEM DIFERITE!, totusi, avem aceleasi nazuinte & aspiratii! :) ( aspiratii feminine! :) - no sa intelegi! :) )
Apoi, mi-a mai dat si ignor! ( fara sa merit! ) - o fi karma!?! ( cam asta le fac si eu baietilor - IN REALITATE! :)

Deci, acum... m-am indragostit! :x
GLUMESC! :)
( DAR SUNT IN CAUTARE DE UN SUFLET PERECHE! :) - NO HOMO, BRO! :)) :)! ).

Se crede ea putin cam prea importanta! :) Mi-a scris, cica si mesaje in privat! Zic cica, pentru ca poate fi ea! ( e numele ei, dar se semna Zorro :))), poate fi Mr Yandre aka Anonimull, sau cu Totul Altcineva! ( Acum, o fac pe Sherlock Holmes, sa aflu adevarul! :), cat inca ma pasioneaza cazul! :))) - se pare a fi un plot twist de calitate! :)
Multi, pe urmele mele!()

" am recunoscut la conducere ce am facut si am promis ca nu se va mai repeta vreodata. " - AICI?!

" E nonsens sa ai mai multe conturi. Ai doar cand dai razboi, si ti se supenda unul, vi cu altul si insulti, injuri, spamezi, altfel nu se justifica. "
Cam ASA E! ( Genul asta de oameni au de obicei conturi duble! )

Sau cand "te joci! :)
Sau vrei sa fi / pretinzi SAU CHIAR! ESTI ALTCINEVA, ca personalitate, si intrebari!
Poate, de pe un cont vrei sa pui intrebari ceva mai țăcănite sau tampite! :)

" Acu am fost atent si m-am uitat ce scrie la (pentru x), sa raspund doar la cui i te-ai aderesat, iar daca zic ceva chiar daca nu mie mi-ai zis, comentez dar nu ca si cum mi-ai fi zis mie ce ai zis. "

Ok! Fine by me! & Fine with me!
:)

"F bine ca iti plac asiaticii, fie ca-s mai feminizati sau nu, e o preferinta personala, si mie imi plac si asiaticele printre alte natii., dar unele doar, si filipinezele."

:x

Vreau sa ma casatoresc cu unul!
Oare unde pot gasi?! :))

Poate, de aceea am tot amanat sa-mi fac o famile?! :-?

:))

https://www.tpu.ro/......-care-s-a/
:)))))

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

DAR, TOCMAI DE ACEEA! laughing Intrebarile mele la adresa raspunsurilor lui, cauta un raspuns concret! laughing
Am o curiozitate fantastica de-al intelege! laughing CE la determinat sa dea raspunsurile pe care le-a dat & RECINZIILE ASTEA, ASA POZITIVE! laughing
Studiu de caz, ce mai! laughing

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai f bine ce vrei sa il intelegi, cauta sa il intelegi daca colaboreaza.
Si daca ti-a placut ce scrie si cum scrie.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Am raspuns si la tema pusa de tine in acel link.

Pai sunt si oameni okey pe aici, nu toti sunt de proasta calitate sa isi faca n usere ca sa faca prostii.
Anonimul am zis ce facea pe softpedia.

Rozalinda nu stiu ce avea cu mine, ma tot ataca si public si pe privat, nu ii convenea ca ii ziceam adevarul despre relatii, e singuru user care are ignore de la mine.
Si mai mintea ca nu era marfil31, acum si-a pus acest user la loc.
Dar asta e, era clar ca ea era, stiam dupa stil.

Eu daca vreau sa pun intrebari tacanite, pun de la userul asta, nu ma int parerea unora care m-a condamna.

Asiatici nu stiu unde poti gasi, pe vreun site de matrimoniale de la ei de acolo
Ai sanse daca arati bine.
Poate de aia ai amanat sa faci familie, ca o vrei cu un asiatic.

Si daca te-ai indragosti de o fata nu e rau deloc, eu am zis ca regret ca nu-s bisexual sau homo (nu stiu de ce le e unora rusine ca-s bi sau homo sau lesbi, sau trans).
Ca ma inteleg mult mai bine cu barbatii decat cu femeile, avem pasiuni comune, discutii,

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Vreau sa inteleg CE preferinte are! happy
Sii, mai ales DE CE? - le are! Aceste presupuse preferinte! laughing

Chiar sper ca vrea sa colaboreze! happy
laughing
Altfel, nu se poate! happy
Adica, eu vreau sa aflu aceste lucruri pentru a-mi raspunde mie, unor intrebari & curiozitati personale! laughing Studiu de caz, ce mai! laughing
Sau sondaj! laughing de opinie! laughing

" Si daca ti-a placut ce scrie si cum scrie. "

Sincer! laughing, mi-a placut al naibii de mult faptul ca, recunoaste! ca, desii e tip! ARE PROPRIILE RECINZII POZITIVE! asupra ALTOR TIPI! laughing
Nu-i nimic gresit in asta! laughing Parerea mea! laughing
De fapt!, consider chiar intrigant acest fapt! laughing

Deci, CHIAR VREAU! sa ii descopar preferintele personale!

NU JUDEC PE NIMENI!
ATAT TIMP CAT NU FAC RAU NIMANUI PREFERINTELE PERSONALE!

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

" Pai sunt si oameni okey pe aici, nu toti sunt de proasta calitate sa isi faca n usere ca sa faca prostii.
Anonimul am zis ce facea pe softpedia. "

Anonimull e o cu totul alta specie! Un extraterestru venit din spatiu ce colinda lumea cu OZN-ul lui! happy Ceva e TOTAL GRESIT la Tipul asta! Nu e un extraterestru prietenos! happy
TREBUIE ELIMINAT!

" Rozalinda nu stiu ce avea cu mine, ma tot ataca si public si pe privat, nu ii convenea ca ii ziceam adevarul despre relatii, e singuru user care are ignore de la mine. "

NU MA BAG IN CHESTIUNI PRIVATE! laughing INTIME CHIAR! laughing
In special intr-o relatie, din asta, Complicata! laughing, de dragoste - ura, pe care se pare o aveti voi! laughing

Si pe mine ma iubeste! love struck DOVADA! Ma are la ignore! Cu cata PASIUNE poate iubii o femeie latina!

https://youtu.be/QLooZ4GC0WU

https://youtu.be/y0TcF4ZOrIQ

laughing love struck

Pe mine m-a ignorat pentru ca i-am raspuns la o intrebare INTR-UN MOD PERSONAL! Habar nu am ce a deranjat-o, sau CUM ar fi vrut sa raspund Altfel! intrebarii incat sa ii satisfac dorintele! DAR!, i-am spus cu subiect si predicat ca stilul personal nu mi-l schimb pentru NIMENI pe LUMEA ASTA! M-a blocat! laughing Mai intelege ceva, daca poti! laughing

CONCLUZIA MEA! E extrem de copilaroasa! love struck
Si o apreciez SINCER pentru asta!
Chiar daca ea m-a blocat, pe mine nici ca ma deranjeaza! Nici nu-mi schimb parerea sau perceptia despre ea! Pt asta, ar trebui sa faca lucruri mai rele!

" Si mai mintea ca nu era marfil31, acum si-a pus acest user la loc.
Dar asta e, era clar ca ea era, stiam dupa stil. "

E copilaroasa! love struck Si jucausa! Ii place sa se joace asemenea unui copil!

Ii place sa starneasca reactii!

Eu ii ador acest mod de a se juca! love struck
Pe de o parte pur copilaresc, pe de o parte destul de intrigant!

" Eu daca vreau sa pun intrebari tacanite, pun de la userul asta, nu ma int parerea unora care m-a condamna. "

NICI PE MINE! CHIAR DELOC! DAR! ( acest dar! Exista! ) parerea unora despre mine sau oricare user " cu vechime " e deja... CONSTRUITA! IN MINTEA CELORLALTI! De pe un cont nou, voi afla, poate pareri mai... hmm thinking Neformate?! thinking

Nu zic ca am ACUM! un cont dublu! Dar am avut, in trecut! happy

" Asiatici nu stiu unde poti gasi, pe vreun site de matrimoniale de la ei de acolo
Ai sanse daca arati bine.
Poate de aia ai amanat sa faci familie, ca o vrei cu un asiatic."

Glumeam si eu PUTIN! laughing PUTIN, SPUNEAM SI ADEVARUL! laughing GLUMIND! laughing
Nu am NEAPARAT UN KINK CU ASIATICI! laughing SAU... AR PUTEA FI?! thinking laughing

Importanta cu adevarat pentru mine e, CALITATEA omului de langa mine! nu natia lui!

O fosta colega de liceu s-a casatorit cu o bunaciune de chinezoi! laughing
A lucrat la un magazin chinezesc, acolo s-au cunoscut, si acum de vreo 3 ani s-au si casatorit!
Puteam sa lucrez si eu acolo ca mai erau locuri disponibile laughing, dar nah, am renuntat! laughing
sad

Oricum, sper si eu la un HAPPY END! laughing, NU CONTEAZA DACA E ASIATIC ORI BA / NU!
laughing

"Si daca te-ai indragosti de o fata nu e rau deloc, eu am zis ca regret ca nu-s bisexual sau homo (nu stiu de ce le e unora rusine ca-s bi sau homo sau lesbi, sau trans).
Ca ma inteleg mult mai bine cu barbatii decat cu femeile, avem pasiuni comune, discutii, "

Nu as avea ce sa fac cu o fata! laughing
Aici, trebuie sa recunosc! Sunteti tot voi BARBATII mai avantajati! laughing Aveti
" ustensila" necesara, din dotare! laughing
La un cuplu homo, chiar DOUA! laughing)

La inteles, si eu ma inteleg mai bine cu femeile! Dar, CA SIMPLE AMICE! NICIODATA NU M-AU ATRAS FEMEILE, IN NICIUN FEL!

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Inca ceva! happy

" Pai tie iti plac barbati mai a femei se pare. Ca aia din poze sunt mai a fete de fapt. "

De fapt, NU! NU CHIAR! laughing

" Nu imi plac tipii -femei! ( am zis, ca mai mult ca amici sau amici gay laughing, dar daca ar fi sa fie chiar asa draguti!, nu ma supara! happy, chiar deloc! laughing Ii apar eu! laughing Si de femei laughing... si de barbati! laughing

Imi plac tipii macho man, dar cu trasaturi mai " fine" ( cizelate! ) NU DE GORILA! "

ASTA E EXPLICATIA! : )))

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

F bine ca faci studiul de caz. Dar ceva ai vazut la el deosebit, te-oi fi indragostit si nu vrei sa-ti recunosti, mai stii? Haha.
Normal ca nu e nimic gresit in asta.
O avea recenzii pozitive asupra altor tipi, in ce sens, ce fel de recenzii?

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu anonimul e ceva, logic, are caracter prost.
Cu rosalia e vb de fel de a fi la general, nu neaparat privat, ca facea si public, doar ca, cu altii nu ii mergea, ca nu discutau.
Pe tine te-o iubi, si mie mi-a dat ignore de la userul Marfil cand il avea inainte, dar cu useru de dupa nu.

Cu userele, pe softpedia era pa, moderatorii de acolo is mai duri, de aia au si facut smecheria sa nu te mai joci.
Eu am facut mai multe acolo cand am declarat razboi unui moderator f rau (din 80 cam, doar el e cel mai rau, asta cu dovezi publice).
Dar altfel nu.
Eu sunt mai copilaros.

Te int si natia din moment ce ai zis ca te atrag chinezoii, evident ca te int si calitatea.
Eeee, tu glumesti dar de fapt poate fi serioasa treaba, la general zic.

Daca nu te-au atras femeile aia e, dar am zis ca daca te atrageau era bine, ca te intelegeai mai bine cu ele.
La homo da, sunt doua scule, insa nu inteleg cu pot baga penisul in rahat! Nu ii condamn, dar zic doar.

Normal ca iti plac baietii Macho chiar daca cizelati.

Cu raMLeS daca nu vrea sa raspunda nu raspunde oricat ai insista.
Ca daca vroia, iti raspundea din prima.
Ori simte ca iti place de el (cum se comporta) si te lasa asa sa fierbi, nu stiu. Haha, vede ca esti in mod special interesata de el.
Si zic ca poate iti place de el si pentru comportament pentru ca si asta de multe ori emite machoreala, masculinitatea, nu doar fizicul.

De ex sora prietenului meu i-a placut un tip de pe net din joc care ii punea la punct pe altii, deci tot aia, exact ce zic.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

De fapt, cred, e putin mai mult sondaj de opinie! laughing ( sau asta se voia a fi, initial! laughing)))
Dar, credeam & banuiam ca toti respondentii vor avea sexul feminin! laughing Uite, descopar acum ca nu e asa! laughing
Presupunerile mele au fost nitel gresite! laughing Tocmai de aceea as dori sa trec acum la studiu de caz! laughing
Vreau sa descopar cati dintre respondentii de sex masculin care au dat recinzii pozitive, au alte inclinatii! laughing
Si cati dintre respondenti apartin cu adevarat sexului feminin! laughing
Probabil, pe site, sunt destui care au la profil o poza cu o fata imbracata sumar, super draguta!, ai tinde sa crezi asfel ca e fata in persoana, o gagica de pe net! happy, sau iubita tipului care a postat!, ( daca are la profil atasat Genul : Masculin ), dar descoperi cu stupoare ca e chiar " el ", UTILIZATORUL de gen masculin! laughing

AICI!, chiar e nevoie de studiu de caz! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Si, nu NU M-AS PUTEA INDRAGOSTII CU ADEVARAT de un tip cu trasaturi extrem de feminine! Mai mult atractie fizica severa! laughing Bine, daca ar fi sa fie dragoste, AR FI!, dar as avea mereu impresia ca

Intr-un process de divort, judecatorul o intreaba pe reclamanta:
– Doamna, sunteti sigura de ceea ce cereti? Doriti divortul pentru compatibilitate de caractere? Nu ar putea fi contrariul?
Femeia raspunde:
– Nu, domnule judecator! Este pentru compatibilitate: Mie imi plac filmele, sotului meu la fel! Imi place sa merg la plaja, si lui de asemeneal! Imi place sa merg la teatru, el la fel! Mie imi plac barbatii, si lui la fel! "

laughing

https://youtu.be/N0t1KsD9ACk

laughing)
Sau poate, alti tipi o sa-l placa, si chiar va fi mai rau decat sa-l placa doar tipele laughing)
CONCURENTA D U B L A! laughing
Cu care nici nu poti echivala! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

" Cu anonimul e ceva, logic, are caracter prost. "

Eu cred ca e CEVA TOTAL GRESIT LA EL! Da' total gresit! Cu sau fara caracter prost!
Ce ma determina sa spun asta?!
Intuitia de femeie, si cea de PSIHOLOG!
Nu sunt psiholog, dar am studiat, in adolescenta laughing, psihologia, ca hobby!

Nu ar strica ca un psiholog ADEVARAT sa il diagnostice!
Cred ca orice PSIHOLOG ADEVARAT & PRICEPUT! l-ar redictiona spre PSIHIATRIE! ( Asta, doar dupa ceea ce manifesta pe aici!, cu siguranta mai are si ALTELE la activ!

Toti avem ciudateniile noastre, si e ok & perfect normal dar unii parca au venit / aterizat DIN SPATIU!

" Pe tine te-o iubi, si mie mi-a dat ignore de la userul Marfil cand il avea inainte, dar cu useru de dupa nu. "

Glumeam cu iubitul.
Nu stiu daca ma iubeste ori ba.Mi-e inderent!
Nici eu nu "iubesc" pe nimeni de pe aici straight face ( asta e gandire de adolescent de maxim 16 ani! ), dar RECUNOSC! happy imi sunt simpatici sau foarte simpatici, unii utilizatori, dupa raspunsurile lor! Sau, dupa intrebari! happy

Te int si natia din moment ce ai zis ca te atrag chinezoii, evident ca te int si calitatea.
Eeee, tu glumesti dar de fapt poate fi serioasa treaba, la general zic.

Nu mai zic nimic! happy
NO COMMENT! laughing
Nu vreau ca tot ce zic sa poata fi folosit impotriva mea! laughing)))

" Cu raMLeS daca nu vrea sa raspunda nu raspunde oricat ai insista. "
Asta pentru ca nu ii pot pune catusile pe maini sa-l interoghez prin aceasta aplicatie!winking

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

E cam greu sa te prinzi daca e baiat sau fata, insa nu pricep de ce s-ar s-ar da fata, de ce vor unii sa se dea cine nu-s!?
Nu iti dai seama din recenzii, ci la ce subiecte posteaza. De ex daca posteaza la tehnica des, l-ai prins.
Bine, Rosalia a postat cu intrebari acolo la telefoane, dar iti zic sigur ca este femeie, deci nu se da cine nu e.

Uite eu de ex nu-s partinitor, sustin si femeile si barbatii cand au dreptate, nu iau partea doar barbatilor, deci nu te prinzi daca-s baiat sau fata.
La tehnic nu prea postez, iar ca intrebi tu pe Ramsles ce si cum, el poate sa-ti zica orice, si nu-l prinzi, evident ca poate fi un om corect si sa fie okey, dar poate nu.

De ex eu am facut studiu de caz pe un site de matrimoniale, voiam sa vad ce se intampla daca esti fata sau baiat.
Nu m-au prins pentru ca un barbat nu discuta cu altul acolo, deci au jurat ca-s femeie, pentru ca n-ar avea nici un avantaj sa se dea fata unui barbat.

Si daca banuia ziceam "si daca eram barbat ce interes mai aveam sa vb cu tine? Iar daca eram homo duceam discutia unde o duceam".

Nu te iei dupa poza.
Unii baieti se dau fete ca sa vb cu altele, ca doar asa macar ii baga in seama si la discutii macar.

Deci studiul tau de caz nu stiu daca tine.
Dar la tine cu ramsles e mai mult decat studiu de caz, ca nu faci unul la general, nu ai intrebat 20 de insi sau inse, doar pe el in mod special.
Studiu de caz se face pe un lot mai mare.

Dar explica si mie, la ce fel de recenzii te referi? Da niste exemple daca vrei, adica dupa ce ai zice tu ca e fata sau baiat, daca da recenzii cam de care?
Nu de alta dar si eu sunt interesat in general de oameni, cum gandesc, si altele, am mai zis-o pe aici. Ptr ca asa invat cum sa relationez si de la ce sa ma astept de la oameni.

De ex mie imi dadea una mesaje de iubire pe FB (zicea ca glumeste dar nu glumea, ca ai sa vezi ce a facut), a tot dat 2-3 luni.
Eu nu raspundeam la asta, ziceam "daca asa vrei tu, asa o fi...".
Nu eram lesinat dupa una ca altii.

Ne intelegeam f bine, zicea ca, cu mine se intelege cel mai bine, ca o inteleg f bine cum nici alta persoana nu o facea, etc.
Am vb frumos mereu, mi-a spus viata ei, etc.
Mi-a zis sa nu cumva sa dau undeva asta, sau in orasul ei, dar eu nu fac asa ceva.

La un moment dat s-a schimbat, ma insulta nasol de tot, zicea "cu mine nu vrei sa te intalnesti, dar cu x vrei, mai bine zi ca-s nasoala si ca-s de la tara". Daca glumea nu se ataca asa.
Evident ca eu nu aveam in gand sa desconsider omul din cauza asta.

Vezi? Si am inteles ca omul ala avea frustrari, se astepta sa vb urat, dar n-am facut asta.
Si daca cineva ar vedea dovezile, ar afla ca eu nu sunt de vina (dar nu are cum, ca eu nu dau nimanui asa ceva).
Daca nu stiam despre oameni, poate o insultam.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu te-ai putea indragosti de cineva cu trasaturi feminine? Nu toti suntem la fel, putem avea preferinte diferite.

Nu am inteles aia cu divortul, pai daca erau compatibili, de ce a mai reclamat?
Parteneru era homo.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu anonimul, e asa din frustrari de dinainte, si de acolo se formeaza si caracterul, desi 75 % e genetic caracterul, cam asa e si mama lui precis.
De mici se zice "asta e ca tacsu, e leit la comportament".
De obicei baietii mostenesc caracterul mamei, si fetele al tatalui, iar cand zice cineva "de ce te iei de mama si injuri", ii zic de ce, ca ea l-a facut tampit asa pe cutare, ca si ea e la fel. Si le inchid gura, ca ei zic ca ce leg are ma-sa cu el, pai are!

Nu este de psihiatrie, am destula experienta la psihiatrie si psihologie, ca mi-a placut si mie, are o boala caracteriala, nu psihica.

Eu am vb frumos cu el mereu, si m-a acuzat ca sunt altul care i-a vb urat, doar ca ala a dat mesajul cam la cateva secunde de al meu. Zic astea, ca asta a zis-o public pe softpedia, deci nu dau ceva din privat. S-a dus la moderatori sa zica, si aia nu l-au luat in seama.

Pai prin asta "Nu vreau ca tot ce zic sa poata fi folosit impotriva mea", ai raspuns ca de fapt nu glumesti, tocmai ca nu comentezi, este raspunsul la banuiala mea.
Pe mine nu ma deranjeaza ca ceva poate fi folosit contra mea, n-am facut infractiuni, si daca n-am facut, nu conteaza.
Nu zic la proces, ca acolo e periculos daca se foloseste ceva contra mea.

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

" E cam greu sa te prinzi daca e baiat sau fata, insa nu pricep de ce s-ar s-ar da fata, de ce vor unii sa se dea cine nu-s!?"

Fie au o tulburare psihica gen sunt obsedati de cineva de pe aici( utilizator / utilizatoare, pe care, frecvent il/ o abordeaza, in special in privat, dar nu numai!, cu diferite pretexte si abordari, pretinzand ca sunt de sex feminin pentru a inspira mai multa incredere! ), tot pentru acest lucru & din acest motiv au unii afisat la vedere Sexul feminin! happy

Apoi, unii sunt interesati de cum gandesc cu adevarat femeile la modul general, isi fac un profil care va lasa impresia ca e facut de o femeie, va pune intrebari clasice din mintea lui pentru care el are nevoie de raspunsuri, sa-i raspunda la anumite nedumeriri personale ale lui, va primi raspunsuri dintr-o perspectiva cat mai feminina, poate ii vor raspunde si cativa barbati, dar el in intrebare va cere ajutor din partea femeilor! happy

Sau, o alta explicatie :

Probleme psihice gen disforie de gen

"Si cati dintre respondenti apartin cu adevarat sexului feminin! laughing
Probabil, pe site, sunt destui care au la profil o poza cu o fata imbracata sumar, super draguta!, ai tinde sa crezi asfel ca e fata in persoana, sau o gagica de pe net! happy, sau iubita tipului care a postat!, ( daca are la profil atasat Genul : Masculin ), dar descoperi cu stupoare ca e chiar " el ", UTILIZATORUL de gen masculin! laughing

AICI!, chiar e nevoie de studiu de caz! laughing "

https://youtu.be/N0t1KsD9ACk

laughing

Sau obsedati DE CEVA! happy ( ceva feminin, evident! happy ) De ex, utilizatorul CristiDinBucuresti are un kink / fetish foarte... interesant! laughing E obsedat de pantofii cu toc, si totodata de piciorusele celor care ii poarta! laughing
Chiar si la poza de profil are, de obicei o poza " cu tematica"! laughing
Daca nu observi si mentiunea genului din profil & alte "elemente suspecte" aka intrebarile & raspunsurile personale laughing, ai tinde sa crezi ca e un utilizator de sex feminin laughing

Deci, CONCLUZIA! laughing

Unii sunt IMPOSTORI si pretind ca sunt ceea ce nu sunt, de fapt! Cu un scop, bine determinat! Altii nu se prefac deloc! laughing doar nu-i intelegem noi destul! laughing

"Nu iti dai seama din recenzii, ci la ce subiecte posteaza. De ex daca posteaza la tehnica des, l-ai prins.
Bine, Rosalia a postat cu intrebari acolo la telefoane, dar iti zic sigur ca este femeie, deci nu se da cine nu e."

Asta e chiar destul de misogin! happy Si NOI SUNTEM INTERESATE DE TEHNICA! MACAR, CUM FUNCTIONEAZA! happy

"Uite eu de ex nu-s partinitor, sustin si femeile si barbatii cand au dreptate, nu iau partea doar barbatilor, deci nu te prinzi daca-s baiat sau fata."

Dar chiar crezi la modul General ca femeile sunt putin mai " slabute & lente" in gandire " ca barbatii, asta da mentaliitate... de barbat!

"La tehnic nu prea postez, iar ca intrebi tu pe Ramsles ce si cum, el poate sa-ti zica orice, si nu-l prinzi, evident ca poate fi un om corect si sa fie okey, dar poate nu. "

Nu cred tot ce spun sau pretind oamenii pe internet, la fel cum nu ii cred nici pe cei din REAL, Uneori.
" Nu tot ce zboara se mananca, si nu tot ce e auriu si straluceste, e neaparat aur! "
La modul general, stau prost cu increderea in oameni!
A avea incredere in oamenii de pe internet, denota ca ai maxim 16 ani, in gandire!
Si criminalii precum Ted Bundy avea " fata" unui om normal, pana a fost descoperit!
De aceea investigez! happy Dar nu intodeauna am si ce! sad

"De ex eu am facut studiu de caz pe un site de matrimoniale, voiam sa vad ce se intampla daca esti fata sau baiat.
Nu m-au prins pentru ca un barbat nu discuta cu altul acolo, deci au jurat ca-s femeie, pentru ca n-ar avea nici un avantaj sa se dea fata unui barbat."

SI LA CE CONCLUZII AI AJUNS? laughing

Eu am fost abordata de cineva pe Facebook, tipul nu-mi placea deloc si voiam sa scap de el, la profil aveam poze cu Lee Taemin, baiatul din poza de profil de aici! laughing
El stia clar ca sunt fata, dar eu pentru ca voiam sa scap de el i-am zis altceva! laughing)
I-am trimis poza asta, ca sa-l conving

https://imgur.com/a/zCfNQER

https://imgur.com/a/kI1NLdG

laughing

S-a facut disparut! laughing Ori o fi crezand ce i-am spus, ori o fi crezand ca-s o ciudata! laughing

" Deci studiul tau de caz nu stiu daca tine.
Dar la tine cu ramsles e mai mult decat studiu de caz, ca nu faci unul la general, nu ai intrebat 20 de insi sau inse, doar pe el in mod special.
Studiu de caz se face pe un lot mai mare. "

Doar pe el l-am descoperit a fii un barbat cu recinzii super pozitive asupra altor tipi, care raspunde la intrebarea mea! laughing

"Dar explica si mie, la ce fel de recenzii te referi? Da niste exemple daca vrei, adica dupa ce ai zice tu ca e fata sau baiat, daca da recenzii cam de care?
Nu de alta dar si eu sunt interesat in general de oameni, cum gandesc, si altele, am mai zis-o pe aici. Ptr ca asa invat cum sa relationez si de la ce sa ma astept de la oameni."

Glumeam si eu putin, putin mai mult, ca de obicei! laughing

" Mi-a zis sa nu cumva sa dau undeva asta, sau in orasul ei, dar eu nu fac asa ceva. "

La ce rezi ca s-a referit?!

" La un moment dat s-a schimbat, ma insulta nasol de tot, zicea "cu mine nu vrei sa te intalnesti, dar cu x vrei, mai bine zi ca-s nasoala si ca-s de la tara". Daca glumea nu se ataca asa.
Evident ca eu nu aveam in gand sa desconsider omul din cauza asta. "

Poate, ti-a facut o farsa?!

" Vezi? Si am inteles ca omul ala avea frustrari, se astepta sa vb urat, dar n-am facut asta.
Si daca cineva ar vedea dovezile, ar afla ca eu nu sunt de vina (dar nu are cum, ca eu nu dau nimanui asa ceva).
Daca nu stiam despre oameni, poate o insultam."

Frumos din partea ta! Oricum, ai actionat bine!

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

" De ce nu te-ai putea indragosti de cineva cu trasaturi feminine? Nu toti suntem la fel, putem avea preferinte diferite. "

Prin " preferinte diferite " vrei sa spui ca un tip cu un aspect fizic feminin, nu e neaparat si in mod obligatoriu gay?!
La asta te referi?!

NU AM SUSTINUT NICIDECUM ASTA!
Am zis doar ca, ar putea fi vorba despre asta, nu ca in mod obligatoriu e asa!
Se numeste " misconception", adica presupuneri gresite.
Gresite, in unele cazuri! happy

Voi, barbatii, indiferent cat de macho sau feminini aratati sau sunteti, sunteti foarte predispusi de a incerca ORICE, in disperare de cauza! ( general & comun, vorbind! )

Adica, daca nu aveti femei langa voi, fie faceti o laba, fie sunteti dispusi de a trece in tabara adversa, MULT MAI USOR CA NOI, FEMEILE! ( noi, facand acest demers doar din cauza unor traume cauzate, in special tot de voi! Sau de o foarte mare compatibilitate la nivel emotional sau sentimental! ), voi, insa, sunteti foarte usor purtati de urgia sexuala!, asfel, desii, nu aveti neaparat o " predispozitie gay" sau MACAR o " curiozitate " gay ( bi - curious! ), puteti mult mai usor trece de la complet straight la gay!
Urgia sexuala, in cazul vostru isi spune MULT MAI USOR CUVANTUL! SUNT DEJA DOVEDITE ACESTE LUCRURI PE CARE EU LE SPUN, PRIN TOT FELUL DE STUDII & STUDII DE CAZ & SONDAJE DE OPINIE!

Cat despre a ma indragostii sau nu de un asfel de tip, conteaza mult si CARACTERUL lui!

Uite ce am zis, reciteste cu atentie:

" Si, nu NU M-AS PUTEA INDRAGOSTII CU ADEVARAT de un tip cu trasaturi extrem de feminine! Mai mult atractie fizica severa! laughing Bine, daca ar fi sa fie dragoste, AR FI!, dar as avea mereu impresia ca

Intr-un process de divort, judecatorul o intreaba pe reclamanta:
– Doamna, sunteti sigura de ceea ce cereti? Doriti divortul pentru compatibilitate de caractere? Nu ar putea fi contrariul?
Femeia raspunde:
– Nu, domnule judecator! Este pentru compatibilitate: Mie imi plac filmele, sotului meu la fel! Imi place sa merg la plaja, si lui de asemeneal! Imi place sa merg la teatru, el la fel! Mie imi plac barbatii, si lui la fel! "

laughing

https://youtu.be/N0t1KsD9ACk

laughing)
Sau poate, alti tipi o sa-l placa, si chiar va fi mai rau decat sa-l placa doar tipele laughing)
CONCURENTA D U B L A! laughing
Cu care nici nu poti echivala! laughing "

" Nu am inteles aia cu divortul, pai daca erau compatibili, de ce a mai reclamat?
Parteneru era homo. "

Exact! happy

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

Oare ma-sa a fost misogina?!
Oare ma-sa la invatat sa jigneasca femeile ( si nu, numai! ) si apoi sa-si stearga urmele?!
Ma-sa era o frustrata?!

" Nu este de psihiatrie, am destula experienta la psihiatrie si psihologie, ca mi-a placut si mie, are o boala caracteriala, nu psihica. "

Chiar daca are zeci de conturi la activ, peste tot pe internet, de pe care jigneste / ameninta oamenii in mod constant? In special femeile?!
E pedofil si are fantezii cu verisoara lui de 6 ani, are fantezii cu femei care isi fac treburile pe fata lui si vice- versa, are fantezii ce includ vasele de toaleta si capacele de wc, dar si o pedichiura frumos facuta happy, e zoofil si multe altele.
VREI SI DOVEZI?!
Spune, si iti trimit unele din ele, in privat!

Personal, imi e mila de asfel de persoane & " personaje" DAR! DACA NU VOR SA SE VINDECE - NU VOR SA-SI REVINA, ADIO MILA!
Pana la urma, TINE SI DE VOINTA!

| anonim_4396 explică (pentru Mosotti):

" Pai prin asta "Nu vreau ca tot ce zic sa poata fi folosit impotriva mea", ai raspuns ca de fapt nu glumesti, tocmai ca nu comentezi, este raspunsul la banuiala mea.
Pe mine nu ma deranjeaza ca ceva poate fi folosit contra mea, n-am facut infractiuni, si daca n-am facut, nu conteaza.
Nu zic la proces, ca acolo e periculos daca se foloseste ceva contra mea. "

Glumesc si eu doar putin happy, ca de obicei laughing.
Adica, glumesc spunand un adevar, totodata! happy ( e un stil caracteristic happy ).
Chiar si gluma cu " Nu mai zic nimic! happy
NO COMMENT! laughing
Nu vreau ca tot ce zic sa poata fi folosit impotriva mea! laughing))) " era... doar o gluma! happy
CHIAR NU MA DERANJEAZA CE PARERE AU NISTE NECUNOSCUTI DESPRE VIATA MEA SAU VIZIUNILE MELE ASUPRA VIETII / PREFERINTELE MELE PERSONALE!
I DON' T GIVE A FLYING FU*K!

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Aia cu sa ma dau femeie am facut-o si eu, dar de test, nu sa pacalesc pe cineva gen intalniri, etc.
Voiam sa studiez cum gandesc femeile si barbatii cand esti femeie, si cand esti barbat, cum am zis.

Ca prin asta stiu cum sa ma port intr-o relatie cu oamenii, sa nu ma prosteasca, sa nu ma foloseasca, etc.

Conlcuzia a fost ca barbatii is lesinati dupa ssex si ca vor sa te vada cum te faci singura si altele, mai ales ca le place sa vada doua les cum se f intre ele, la ei merge orice fata medie la fizic.
Femeile vor barbati aratosi fizic in primul rand, apoi daca asta exista, vor sa afle mai multe, nu conteaza jobul si starea financiara in acest caz, doar sa ai un job mediu ca oricare, ca si ea.
Iti zice ca te plac pentru ce esti, nu pentru bani.
Si tind sa vrea relatie serioasa in general.

Daca nu arati deloc bine, ori nici nu raspund, ori se axeaza pe ce ai, job, bani, etc, casa, asta apropo ca femeile vor bani, pai vor cu aia de nu arata atractiv.

Cand eram fata si cineva vroia sa se convinga (ceilalti mizau ca sunt, ca dupa ei un barbat nu vb cu un altul acolo daca nu e homo, iar daca e, va pune problema, ce eu nu am facut).
A zis ca vrea web. Am pus o ruda sa se puna la web, si l-am pacalit grav, a vb ce au vb si gata, dupa aia n-am mai dat web ca ziceam ca gata, te-ai convins, nu vreau mai multe de la tine. Deci am fost profi.

Aia cu disforia de gen se rezolva repede, se fac sexul dorit si gata, stiu personal un caz (femeie si vroia sa fie barbat), si de pe net doua cazuri cand vroia sa fie din barbat in femeie.
Asta e o problema psihica spre deosebire de bi, homo sau les, care alea-s doar alte orientari normale in felul lor, nu trebuie sa exista o singura normalitate.
La primii e problema ca le face rau, celelalte nu, ei se simt f bine asa, isi gasesc parteneri si aia e.

Si astia de ii stiu nu au facut si operatia de sex, doar hormonal s-au schimbat, arata 99 % ca sexul opus, si le e f bine asa.

Aia cu FB f bine ca i-ai dat pozele alea.
Daca Ramsles a dat recenzii okey, f bine daca l-ai remarcat ca fiind mai deosebit.

Tipa respectiva de pe FB s-a referit sa nu spun despre ea pe undeva si prin orasul ei, ca ea a avut incredere si mi-a spus multe despre ea si chestii care nu se spun.
Si chiar daca a fost neom, tot nu fac magaria cum fac altii de se razbuna.
Iar daca am pastrat tot, nu am pastrat ca sa o fac vreodata, ci ca sa ii arat la o adica ce a facut cu mine.
Cica ca n-am uitat, pai cum sa uit un om care si-a batut joc de mine?
Lasa asa, ca daca neaga, ii pun alea in fata. Ca multi zic "NU am facut eu asa ceva domne".
Dar am inteles ca din frustrare, ca am si eu din astea uneori in alte directii.

Nu mi-a facut nici o farsa, a fost frustrata ca n-am raspuns la avansuri si ca n-am vrut sa ma intalnesc, dar nu neaparat asta in sine, ci ca as desconsidera-o ca e de la tara.
De fapt ea se desconsidera si avea frustrari ca e de la tara.
Eu am rude la tara, eu de acolo ma trag, deci nu e nici o rusine.
Degeaba i-am zis, ca tot asa gandea.
Si ca n-am vrut sa ma intalnesc ca n-ar arata bine, pai...ea de fapt se considera asa, am vazut cum arata, si ea a vazut cum is eu. Adevarat ca avea ceva Kg in plus, dar oricum nu era genul meu la figura nici daca era slaba.

N-am mai vb cu ea si aia e.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are legatura ca ala feminin ca e gay sau n-ar fi, ca poate sa nu fie, de ex unu feminin poate place fete, sa placa tot feminitatea. Si eu cand eram adolescent eram mai feminin (la 14 ani oamenii ma tratau ca pe fete, nu se vedea ca-s baiat), dar tot fetele imi placeau.
Sau poate fi feminin si sa fie homo.
Era vb ca de ce nu ti-ar place unu feminin (fara leg cu orientarea lui ssexuala), bine, zic ca de ce n-ar fi posibil sa-ti placa la o adica.
Ca ce zici tu, la multe fete se intalneste.

Aia care incearca orice sunt sclaveti, nu se respecta. Daca nu ma atrage, la revedere.
Au fost cateva care m-au placut, dar eu nu le-am placut, aia e. Am si mana pentru ssex, si e f bine asa, o relatie pentru mine inseamna mai multe, nu ssexul doar.
Ce zici tu, caracter, afectivitate, comportament, intelegere, comunicarea.

De trecut in partea cealalta n-am cum, ca nu ma atrage.
Iar aia cu mmasturbarea o fac si fetele in egala masura la o adica, unele nici nu se incurca doar pentru ssex cu oricine.
Sigur ca studii s-au facut, si fiind multi sclaveti, fac orice pentru un ssex amarat pe care-l pot obtine simplu si altfel, fie singur, fie cu jucarii ssexuale.

Adica nu imi bag penisu` in rahat...ce naiba!
Pe mine m-au placut multi homo! Unu s-a tinut de mine pe FB destul, i-am zis ca nu-s dar el tot insista, dupa aia n-a mai insistat.
Asa ca nu le-a mers.
Daca ma atragea sigur ca faceam, ca daca eram bin, vedeam barbatii ca si pe femei, ma atrageau ambele ramuri la fel.

Si daca ala era homo, celalalt nu avea de ce sa mai reclame.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vb ca ma-sa era misogina sau ca l-a invatat sa insulte femeile, din contra, eu cred ca tacsu` face asa mamei lui, iar el vazand asta, a zis ca e normal asa.
De la mama a luat doar caracterul la general, iar subiectul manifestarii caracterului poate fi de la tacsu care facea ce face el acum.

E de psiholog si acolo se rezolva, dar trebuie sa te duca capul ca sa vezi ca ai o problema si sa vezi ca e anormal cum gandesti.
De pe toate userele facea la fel pe privat mai ales. Dar daca n-a mai mers a plecat de dincolo.
Si problema e ca un moderator de acolo isi punea problema sa fie si aici (are multi bani si s-ar fi rezolvat, ca totul are un pret, aia cu, ca nu se putea, e vrajeala ieftina), dar cred ca a renuntat din lipsa de timp.

Ca daca venea ala...era mancat si aici domnul nostru.
Avea o strategie, lasa pe altii sa faca curatenie cum stiau, si el vine si face curatenia majora care ramane.
Ala te recunostea dupa stil, nu exista "cum dovedesti", te zbura si gata. Si acolo nu se lua nimeni de el daca mai abuza, ca isi aranja treaba la sef, finanta servere, etc. Dadeai dovezi si gata daca era pe privat.
Si domnu nostru are un stil de il recunosti de la 100 de Km.
E regula ca daca esti banat de tot ai voie sa-ti faci altul, asta nu respecta regula.

Trimite ceva in privat sa ma mai amuz si eu daca vrei.

| Mosotti a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ai glumit e bine. Pe mine nici in real nu ma deranjeaza daca nu fac nimic ilegal, doar in instanta m-ar afecta.

| Catrice a răspuns:

4,5

| LoveSleep a răspuns:

| raMLesS a răspuns:

Un 7, nu e genul meu de barbat laughing rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Lăsă un link / poză cu genul tău de bărbat laughing

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Acum, vad si eu ca pe profilul tau scrie Genul: Masculin thinking laughing, deci - vrei sa ne confesezi ceva?! laughing

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Care e Genul tau de barbat? laughing

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Sper sa nu te supere sau deranjeze deloc intrebarea, dar ai starnit adevarate curiozitati! laughing ( daca am intuit bine?! happy thinking, sper doar sa te amuze - curiozitatea mea! happy - ESTI CUMVA Twink?! ( sau femboy - feminineboy?! ) - Daca am mers prea departe, my bad! happy

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai 10 ani? Cat fac 4+4?

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Tu doar rapunde la intrebare! laughing De fapt intrebari! laughing ( rogu-te! happy ) apoi, ma voi dumerii eu... cat fac 1 + 1 la puterea a ² a laughing
( Capisi?! laughing)

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

M-ai facut curioasa acum! laughing Dai recinzii faine! laughingwinking

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Cauta Tommy Fury, Brad Pitt.

| Crescent a răspuns:

Un 4, nu pare deloc genul meu

| anonim_4396 explică (pentru Crescent):

Care e genul tău?
Arată- ne, te rog! happy

| Crescent a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pot să îți arăt poza cu prietenul meuhappy

| TudorDD a răspuns:

Un 8, poate 9.