| nyoentox2002 a întrebat:

Doar eu am obsesia asta că parul mai mare mă face mai frumos?

8 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Esti foarte dragut fii convins, in cealalta viata o sa cer sa fiu barbat si sa arat ca tine.

| nyoentox2002 explică (pentru gemeni6226):

Faci mișto de minecrying

| gemeni6226 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu am obiceiul. Spun foarte sincer! eu cred in carma si nu-mi bat joc niciodata de nimeni. Ceea ce faci cu cineva t-i se intoarce! pot sa zic acest lucru ca am peste 45 de ani! eu studiez ezoteria si pot sa dau si sfaturi in acest sens.

| Lupică27 a răspuns:

Esti shukar de tot, sa mor!

| MihaiMB a răspuns:

Nu cred că doar tu şi eu am avut-o acum câțiva ani.

| lanadelrey15 a răspuns:

Conform standardelor de frumusete, Oamenii considera parul mai lung la baieti,( adica genul de tunsoare pe care o ai tu acum) foarte atractiva, sunt fata deci confirm acest lucru, datorita standardelor probabil ca ai inceput sa privesti parul lung ca pe un lucru ce te face mai atragator.