| Ammizzu a întrebat:

Doriti sa existe un site in cara sa scrieti un jurnal, sa notati lucurile pe care sa le faceti in zona respectiva si sa bifati pe care le-ai rezolvat in aceea zi? Ce ati mai dori ca acest site sa aiba?
Ma gandeam sa poti sa iti faci si un plan pe mai multe zile, sa aveti alarme si notificari?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, poti lua o agenda ca sa faci asta. Informatiile de pe un site se pot pierde sau pot fi furate...

| Ammizzu explică (pentru anonim_4396):

Ba da se poate. Ideea este ca acum foarte multa lume isi petrece timp in fata calculatorului, tabetei si a telefonului. De ce sa mai ti inca un obiect pe langa tine? De ce sa ocupi mii de caiete si agende. Asa se poate intampla si cu o agenda sa o uiti la birou sau sa o pierzi. Si in agenda iti poate intra cineva sa se uite.