| lawe a întrebat:

Doua intrebari:
De ce a devenit TPU.ro asa de folosit?
De ce intrebati intrebari?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Pentru ca TPU a reusit sa cucereasca inimile romanilor. Este cel mai util, interesant, interactiv si amuzant site din Romania. Are un design foarte placut, este usor de utilizat, este o atractie pentru oameni din toate categoriile de varsta. Aici suntem ca o mare familie, ne ajutam intre noi si ne sustinem.
Toti Pentru Unu si Unu Pentru Toti!
2. Pentru ca avem intrebari de intrebat.winking
Pentru ca uneori nu putem gasi un raspuns la o intrebare decat aici, pe TPU.

| Psihiatra a răspuns:

Pentru ca toata lumea are macar putin spirit civic si dreste sa ajute, plus ca politica acestui site atrage oamenii. Punem intrebari pentru a putea fi ajutati sau din pura plictiseala

Răspuns utilizator avertizat