| anonim_4396 a întrebat:

Dragii mei, ce înseamnă și ce înțelegeți voi prin umor de calitate?
Pentru mine, răspunsurile lui LoveSleep. ❤

Răspuns Câştigător
| AlinMrs a răspuns:

Depinde de personalitate presupun, poate fi subiectiv sau generalizat. Pe mine ma atrage umorul negru ce denota inteligenta cu un strop de sarcasm.

15 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Grupul Divertis, Constantin Tanase, Amza Pellea, Dem Radulescu, Stela Popescu, etc. In contrast cu Vacanta Mare, Bendeac, Las Fierbinti, Voua, etc.

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu cred că tu chiar te-ai îndrăgostit de băiatul ăsta.))

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Pentru mine umorul de calitate se regaseste in intrebariile si raspunsuriile utilizatorului VerginicaVacaGrasa in fata caruia vreau sa fac o plecaciune si sa ingenunchiez

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca este a... 10-a oara pe luna asta cand zici ceva de Sleep thinking

Dar da, asa e.

| LoveSleep a răspuns:

Unde erai cand eram virgin?

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Ce mai contează?
Ești liber mâine-seară?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Zi-mi tu mai intai cand esti libera ca sa stiu cand sunt ocupat.

| RoCkKiD a răspuns:

Ala care te face sa razi.

Umorul e ca sexul, poti sa îl faci in o gramada de feluri dar ala care te gadila pe tine cum trebuie e cel potrivit.

Există o teorie a umorului, cum sa scrii o gluma, ce componente are, tehnici etc. Dar realitatea e ca daca pe tine te face sa razi un cățeluș care pica in cap, ala e umor de calitate pentru tine.

| Lukasssz a răspuns:

Eu sunt un umorist de calitate, valoarea Romaniei.

| anonim_4396 explică (pentru Lukasssz):

Tu și VerginicăVacăÎncălțată.

| wildthing a răspuns:

Seria "American Pie".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gata. M-ai făcut super curioasă. O să stau să-i citesc răspunsurile lui LoveSleep, să văd ce și cum.

Edit: nu, nu am făcut asta. Până să se încarce pagina, m-am plictisit, dar te susțin laughing

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Te rog sa nu citesti, ca nu mai e loc in fan club.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Facă-se voia ta.

| chuckmanson a răspuns:

Nu știu, cred că mi-am pierdut simțul umorului acum mult timp