| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor, am o groaza de amintiri amuzante. Si astazi, o dispozitie foarte buna. Vreau sa le aud si pe ale voastre. Asa ca hai, da-ti-i drumul! Povesti-ti-mi cele mai haioase lucruri pe care le-ati facut, cele mai amuzante intamplari de care radeti si astazi. :* fundita

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu-mi amintesc.

| Mjsaka a răspuns (pentru T0T):

Naspa rau de tine, inseamna ca ai probleme.

| T0T a răspuns (pentru Mjsaka):

Problemele sunt relative. Si acel "naspa rau" e relativ. De unde stii ca imi plac intamplarile amuzante? Poate ma simt foarte bine fara ele.

| Mariapetrupanainte a răspuns:

Eu tot am multe amintiri nu stiu daca tare o sa te amuze dar am sa-ti povestesc tin minte cind eram in clasa a 4 si trebuia sa dua exzamenele in loc sa ma iscalec unde era spatiu pentru elev m-am iscalit in loc la profesoara si nu stiam ce sa fac imi era rusine familia mea sa ris jumate de an de mine m-au numit profesoara.Eu taiesc la sat si casa mea este linga magazin care este chiar in fata mea.Es intr-o zi de pe usa afara si acolo inaintea mea fara sa vreau vad cum baieti doreau sa se usureze linga gardul meu cit pe ce isi trageau trageau pantalonii sa vezi ce fata aveau cind au observat ca eu ia-am vazut erau rosii la fata.Asai cind magazinul nu are viceu linga el.Cind eram mica am facut eu cu sora mea cartoafe prajite, Ana sora mea imi zice sa-i dau sarea insa erau doua boluri la fel in unul era soda de mincare iar in alta sare si in dau eu si cind ne uitam incepe a se face parca spuma alba amensticam si nu intelegem cei asta si dam sa gustam si ne dam seama. Mincarea e stricata insa mama trebuie sa vina acasa flaminda de la lucru am luat si am spalat cartoafele cu apa insa tare nu s-au schimbat Saraca mama a mincat si asa oleaca.