| Skylerx a întrebat:

Ce parere aveti despre utilizatorii care au aproximativ 1000 raspunsuri si nici o intrebare? Mie mi se pare normal (in cazul in care ei pun raspunsuri numai ca sa se gandeasca la ceilalti). Voi ce parere aveti?hee hee Funda

Răspuns Câştigător
| YumiSukinanda a răspuns:

Pai e normal eu am vreo 50 de intrebari si 70 de raspunsuri dar nu-i nimic daca are 1000 de raspunsuri si nicio intrebare parerea mea e ca e normal si nu e nimic ciudat

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce părere să am? Sunt utilizatori ca și toi ceilalți, numai n-au avut întrebări de pus (sau au preferat să nu-și facă problemele publice). Când vor avea, sigur le vor pune.

| aliceinchains a răspuns:

Dar crezi ca userii care pun intrebari pe TPU au intr-adevar nevoie de ajutor? Demult nu se mai intampla asta si rar mai gasesti o "problema" adevarata, care sa-ti dea de gandit, sa incerci sa-l ajuti pe respectivul. Nu, acum majoritatea intrebarilor sunt legate de teme, de Justin Bieber etc.

| Anonymus314 a răspuns:

Dupa parerea mea, ceri ajutorul cand nu gasesti altundeva sau ai nevoie urgent de el.

| Skylerx explică (pentru Anonymus314):

Adica vrei sa zici ca acea persoana nu are nevoie de ajutor? Sincer, eu nu cred asta. Pur si simplu, poate ca isi rezolva problemele singur/singura.

| Rockart a răspuns:

Bună! De ce trebuie să am o părere despre ei? Fiecare cu contul lui, fiecare face ce vrea.Eu am o singură întrebare şi aia doar fiindcă am avut nevoie de o informaţie, dar nu cred că asta contează.De ce îţi baţi capul cu ce fac alţi utilizatori în loc să te chinui să rezolvi problemele altor utilizatori? Că tot spuneai că vrei să devii expert...

| corolav a răspuns:

Nu cred că e deosebit de important să pui întrebări. Important este să poţi da un răspuns, şi acesta de o asemenea manieră şi calitate încît să ajute pe cineva sau să îndrepte unele greşeli ale altora.
Din oarece curiozitate am urmărit şi eu răspunsuri ale doamnei care este numărul 1 în topul TPU şi am constatat că ar părea să fie medic şi dă, de cele mai multe ori, răspunsuri foarte pertinente unor persoane cre solicită nişte rezolvări, oarecum, sau îndrumări în acest domeniu. Nu cred că doamna respectivă dă aceste răspunsuri neapărat pentru a se fi cocoţat pe primul loc în ierarhie şi pentru a afla lumea ce deşteaptă e.Mai ales că se găseşte şi sub aura unui anonimat conferit de calitatea de user...şi atît. Ştie cît de multe ştie, cît de bine le ştie şi nu cred că mai are nevoie de osanalele altor şi altor utilizatori TPU.

| IsaBeLLaa a răspuns:

Numai ca sa se gandeasca la ceilalti) Nu'i adevaratrolling on the floor fac multe raspunsuri ca sa faca funde pe interes nu ca le pasa de ceilaltibig grin