| alex_9030 a întrebat:

Dupa cum stiti maine este craciunul si as dori si eu niste modele de sms-uri pentru prieteni si cei dragi. dau fundita :d

3 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Un simplu Craciun Fericit scris din inima este de ajuns.

| Iulia1106 a răspuns:

Frumusetea iernii, cu dulcele ecou al colindelor si cu imaginea celor dragi in suflet, sa va aduca impliniri, iubire si fericire. Craciun Fericit!

| Punky_3778 a răspuns:

Bunakiss
Uite cateva:
~Colind Curat,
Brad Luminat,
Mos Bogat,
Craciun Luminat,
Gand Implinit,
An Nou Fericit!
La Multi Ani!~
~Deschideti usa si lasati spiritul Craciunului sa va intre in casa! Deschideti inimile si lasati Bucuria si Implinirea sa va intre in suflet!~
[...]