| i0ana a întrebat:

Dupa parerea voastra in ce masura o persoana care a baut, deci beata, va spune mai mult adevarul decat sa minta? Ma refer aici mai mult la fete. Credeti ca are vreo legatura? thanks

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

De obicei (se presupune), omul la bautura spune adevarul.Insa nu este valabil pentru toti (toate).Am intalnit si oameni care, beti fiind, mint de ingheata apele!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Se spune ca alcoolul dezgheata limbile.Este adevarat in mica masura.