| Anonymus3000 a întrebat:

Dupa parerea voastra talentul se poate obtine? Sau daca ai un pic de talent si te tot antrenezi in cea ce faci vei fi mai talentat?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Dă o căutare pe google, şi vei afla că există talentul moştenit şi cel dobândit! Succes!

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Fiecare om se naste cu un talent [unii cu talent la desen, altii cu voce, altii stiu sa joace teatru etc.]. Ce trebuie noi sa facem, este sa profitam de talentul cu care am fost inzestrati, si sa continuam sa ni-l perfectionam. Deci da, daca te nasti cu un talent, si te antrezi, vei fi din ce in ce mai bun.

| emima a răspuns:

Eu cred ca daca ai un pic de talent si te antrenezi castigi mai mult talent parerea mea