| mariuschakra12 a întrebat:

E adevărat că o femeie te chinuie psihic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Îți mănâncă zilele. De aia femeile trăiesc mai mult. tongue
Fugi cât mai poți, mă îndrept spre tine. laughing

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Doar daca e proasta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vorbesti din pozitia unui bărbat părăsit de femei, sau a unui virgin, care nu a avut vreodată succes la fete?
Stai linistit, cu gândirea asta, burlac te va găsi sfârșitul!

| Mosotti a răspuns:

Depinde de caz, daca va intelegeti, nu neaparat, insa mai putini se inteleg a la long.

| SilentRain a răspuns:

Doar maica-ta face asta big grin

| VoidEternal a răspuns:

E adevărat că un om poate chinui phisic un alt om. Valabil pentru ambele genuri.

| VoidEternal a răspuns:

Spre exemplu pe mine mă chinuie psihic "cu Adevărată" să citesc răspunsurile pe care le dă TheChosenOne ăsta, la fiecare întrebare. Săraca gramatică se zvârcolește în chinuri.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Dacă o iubești pe acea femeie cu Adevărată nu are cum sa te chinuie psihic nu are cum sa fie o problemă în viața ta fiindcă o iubești cu Adevărată iar atunci orice problema pe care o aveți nu mai există orice certă pe care o aveți nu mai există