| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a întrebat:

E cam grea intrebare asta cred dar cine stie cum pot vedea profilul unui oarecare utilizator de pe youtube de la sectia de comenturi? am tinut deasupra clickul si nu se intampla nimic, inainte asa faceam tineam mouseul deasupra si aparea profilu cu subscribe o parte mica aarea dora, si acum nu mai apare, help pls. FUNDA

3 răspunsuri:
| Lvrkiosif a răspuns:

Dai click pe utilizatorul care a comentat

| daBăliu a răspuns:

Daca nu merge sa apesi click pe numele utilizatorului, copiaza-i numele si dai "paste" in bara de search de la youtube si dupa ce cauti o sa iti apara acolo ce cauti : utilizator, canal sau videoclip. Sau ceva de genu, sper ca te-am ajutat

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ explică (pentru daBăliu):

Pai eu nu vreau asta straight face eu vreau sa apara cand pun clicul deasupra, nu mai stau sa caut numele.