| Dandanache a întrebat:

E cineva din Londra sau are prieteni in Londra?

Am postat pe TPU acum 3 saptamani o intrebare, mai degraba un anunt. Era vorba despre un nevazator care a plecat la Londra din Romania, pe o bicicleta tandem, alaturi de un prieten, pentru a demonstra ca persoanele cu handicap pot fi integrate social. Nu stiu daca a reactionat cineva atunci, nu a postat nimeni niciun raspuns.

Incerc totusi din nou sa amintesc de el, deoarece luni calatoria lui se incheie. Florin va ajunge luni lla Londra, va avea parte de o primire oficiala la ora 11 AM, ora locala, la Casa Olimpică a României, la adresa: 30 Pavilion Road, Cod SW1X 0XJ (zona Knightbridge, în spatele magazinului Harrods). Vor participa Excelenţa Sa Ambasadorul României în Regatul Unit al Marii Britanii şi Irlandei de Nord, Dr. Ion Jinga şi Preşedintele Comitetului Olimpic şi Sportiv Român, domnul Octavian Morariu.

Daca locuieste cineva dintre voi in Londra si vrea sa ia parte la acest eveniment, il rog sa o faca. Sau daca aveti prieteni plecati la Londra, comunicati-le va rog acest anunt, poate vor fi interesati.

Aflati mai multe despre Florin si calatoria sa pe:

www.vezidincolodelimite.ro

1 răspuns:
| Annim a răspuns:

Trist sad sad,,,