| Karlitta a întrebat:

E ciudat daca pun picturi cu peisaje facute de mine pe facebook?

7 răspunsuri:
| kitishor a răspuns:

Deloc! asa iti arati talentul.

| AlisPretty a răspuns:

Nu e ciudat, chiar interesant si foarte frumos

| AlinNxD a răspuns:

Contul tau. faci cum vrei, poti sa pui dar totusi sa nu fie prea multe, cateva.

| Frewwd a răspuns:

Nu, e ciudat ca stai pe acea retea sociala retarda.

| Mady1308 a răspuns:

Daca este profilul tau atunci faci ce vrei cu el. Poti pune cite peisaje facute de tine pe facebook, deoarece nimeni nu are nimic impotriva ta...Succes

| Andreea010100 a răspuns:

Nuuuu! Inseamna ca te apreciaza si le plac ce faci! Dar cum crezi, daca nu vrei sa mai posteza spune-le, si daca nu inceteaza blocheaza-i sau spune-le parintilor.

| Karlitta explică (pentru Andreea010100):

Tu pe ce limba vorbesti? straight face