| RAY a întrebat:

E o rusine sa fi tanar si sa asculti muzica populara sau doine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Asculta fiecare ce vrea.

39 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu. Daca iti place tie, nu conteaza opinia celorlalti.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Eventual sa canti si la nai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)
Iar mi-ai dat funda?
Toate astea pentru ca ti-am dat si eu o funda?
Mersi, mersi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ma pregatesc sa te cer in casatorie

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mai bine mai imi dai funde.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

De ce nu vrei sa facem nunta? o sa fie bautura, mancare, femeii, de toate

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

De ce deviezi de la subiect? Eu vorbeam de funde.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu tiam funda ca mi-ai dat funda, ti-am dat funda asa e

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Bine bine.
Mersi.winking
Nb.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nb,nu uita sa ma visezi

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mereu uit asta. Oricum in ultima perioada am mai mult cosmaruri.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pus-o, se pregateste Ray sa te ceara de nevasta, casa de piatra! smug

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca este niciun fel de problema sa asculti asa ceva, eu unul nu ascult, dar nici nu judec persoana care asculta, fiecare cu ce-i place!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

N-am chef de aiureli de astea

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumeam doar, de ce crezi ca toti suntem rautaciosi? Incercam sa port o conversatie, plictiseala asta e nasoala!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu ca glumeai si tu si el. Dar mie nu-mi plac glumele astea.
Cauta si tu intrebari si poate raspunzi la ele si ajuti pe cineva.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am avut de unde sa stiu ca te vor deranja astfel de glume. S-o iau ca pe un sfat si sa ma apuc de cautat intrebari?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Cum vrei.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am luat sfatul in considerare!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Vrei sa fi nasul primului copil cu ea?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

O deranjeaza aceste glume, nu ma risc sa-mi reproseze iar cate ceva. Deci, nu!

| Divy a răspuns (pentru RAY):

Dacă mă inviţi cu siguranţăbatting eyelashes

| RAY explică (pentru Divy):

Stai sal facem prima oara

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dar atunci va vi mai calma, doar va vi inceputul sfarsitului meu de burlac

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Te inteleg eu, vrei sa scapi de singuratate planificand deja nunta?

| Divy a răspuns (pentru RAY):

O fur şi cer mult pe ea laughing

| RAY explică (pentru Drimmero):

Desigur ca da

| RAY explică (pentru Divy):

Numi fura jumatatea vieti mele

| Divy a răspuns (pentru RAY):

E doar o noapte nu mai mult= rolling on the floor una singură ţi-o aduc înapoi întreagă fii fără griji

| RAY explică (pentru Divy):

Daca imi dai o mie de euro poate tio las dar o noapte

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mai intai fa-ti o relatie stabila, nu direct cu nunta, iti faci rau singur!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Tu totul iei in serios sau, daca ai fi fata te-as intelege ca baiat

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Glumesc si eu, omule. Am prins umorul de la inceput, glumeam si eu, ma plictiseam. Doar nu eram retardat sa iau in serios o asa conversatie!

| Divy a răspuns (pentru RAY):

Şi cer 10 mii de euro sau cum?! care e ideea furatului miresei dacă cel care o fură dă bani? confused

| RAY explică (pentru Drimmero):

Daca doresti putem comunica si serios, momentan nici nu am iubita ca sa imi fac o relatie stabila, nu ma vad sa am vreodata

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Cum vrei tu, atata timp cat sunt plictisit de ce nu as vedea si o alta abordare a subiectelor?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ok

| Porcusorul a răspuns:

Nu.

| ancuta20 a răspuns:

Nu e nici o rusine.