| anonim_4396 a întrebat:

E pacat sa se insoare doi frati cu doua surori?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca sunt rude inte ei nu are cum sa se casatoreascawinking

| Casiana a răspuns:

Nu este pacat, daca sunteti din familii diferite...Ar fi foarte interesant!

| mariutza a răspuns:

Daca sunt rude intre ei nu pot sa se casatoreasca.si daca nu sunt. pothee hee

| anda_1885 a răspuns:

Daca nu faceti parte din aceiasi fam toti patru nu e nici o problema. nu sunteti rude de sange. incestul este pedepsit deoarece copii ies cu handicap in aproape toate cazurile.

| sh0w a răspuns:

Nu! de ce sa fie.nu fac parte din aceiasi familie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sint surorile lor, e incest, puscarie. Daca nu sint rude, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta tot timpu se intampla in telenovelelaughing
ar putea face nunta deodata ar fi foarte interesanthappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Explicatie :nu sunt surori cu fratii, sunt doua surori din alta familie si nu e nici un grad de rudenie intre familiile respective