| doifrati a întrebat:

Cunoaste cineva cazuri in care s-au casatorit *doi frati cu doua surori*?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa stii ca nu stiu cazuri asemanatoare dar aici in spania se formaeza cupluri din (vara-var, sora-frate, cumnat-cumnata, etc) unii se casatoresc altii mentin doar o relatie conjugala.

| Bya132 a răspuns:

In telenovele si filme.

| Betty a răspuns:

Poate in telenovele...laughing

| Raluu a răspuns:

Da stiu eu un caz. Au aratat la tv cazut gemenilor aia care s-au casatorit cu 2 surori gemene.winking orice e posibilhappy. Take care!

| DaDuSH a răspuns:

Nu cred, dar imi imaginez cum ar fi, s-ar face neamuri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 1001 de nopti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc eu un caz in care 2 verisori sunt imrepuna cu 2 surori! dar iti spun sincer ca nu-i prea placutbig grinpt ca uni sapa pe alti si uite asa...

| Ramona1 a răspuns:

La ce iti trebuie asta?

| yonela_3975 a răspuns:

Mda si eu cunosc doua cazuri din astea happy mi se pare foarte ok nu vad nici un pacat in asta(s-au ceva de genu). daca iubesti...bafta!

| electricstefan a răspuns:

Da.eu cunosc.