| versavia a întrebat:

Daca se casatoresc doi frati sau doua surori in acelasi an de ce divorteaza?

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este o superstitie.Nu se adevereste in viata reala.

April
| April a răspuns:

Daca se intampla asta e pura intamplare.

lolita
| lolita a răspuns:

Vrei sa zici ca daca doi frati se casatoresc in acelasi an vor divorta?
fratele si sora mea s-au casatorit in acelasi an, acum 8 ani si au casncii fericite.

| Corina a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea. Cum sa se casatoreasca doi frati sau doua surori intre ei? Asa ceva nu se poate. Dar daca te referi la casatoria a doi frati/surori fiecare cu altcineva, atunci sepoate Si nu este obligatoriu sa si divorteze.

| lost.in.rain a răspuns:

Asta tine de cat esti de superstitioasahappy

| We will meet one day, but not today... a răspuns:

Nu se intimpla mereu asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superstitii tongue