| IoanaXxxxx a întrebat:

Economisiti >bani?:ce va >luati?:

11 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Da, economisesc (și încă prea strict)... Nu economisesc pentru ceva anume.

O zi frumoasă.

| thegatekeeper a răspuns:

Economisesc doar daca planuiesc sa imi cumpar ceva, dar in general nu fac asta. De obicei, este vorba de carti, albume, postere, concerte sau tricouri sau alte haine.

| Woodenpints91 a răspuns:

Bere...

| Wihox a răspuns:

Da economisesc si imi cumpar aparat de facut taietei sa imi fac taietei la 12 noaptea sa muriti voi de ciuda!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Păi, da! Nu-mi mai iau nimic, plătesc doar ce am ...luat laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, economiseschappy. Nu economisesc pentru ceva anume, dar am de gand sa imi iau un ondulator pentru parbig grin Dar de obicei, banii sunt cheltuiti pe altceva decat ceea ce mi-am propus big grin blushing. Si ma gandeam sa economisesc pentru majoratbig grin
Tu economisesti bani?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| IoanaXxxxx explică (pentru anonim_4396):

Jur ca am pus cateogria din obisnuintastraight face imi pare rau, am vrut sa o pun la adolescenti.

| Zeflemitoarea a răspuns:

Cărţi. Economisesc pentru cărţi.

| TashaUhm a răspuns:

Sincer. La mine nu stau banii prea mult.
Acum vin. acum pleaca* laughing)

| Roua2001 a răspuns:

Ce vreau si ce vad prin reviste si imi placelaughing