| Ionut a întrebat:

Enumerati-mi si mie niste carti interesante care te tine puternic in suspans.
Nu vreau beletristica fiindca m-am saturat de cate am primit de la scoala.

Răspuns Câştigător
| Zapacitaaaa a răspuns:

1. Aventurile lui Sherlock Holmes de Sir Arthur Connan Doyle (este o carte foarte buna, si te tine cu sufletul la gura sa aflii cum se sfarseste fiecare caz al lui)
2. Crima din Orient Express de Agatha Chrsitie
3. Zece negrii mititei de Agatha Christie
Daca citesti aceste 3 carti cu siguranta nu te vei plictisi. Ultima dintre ele si anume,, Zece negrii mititei" am terminat.o intr.o zi si are aproximativ 400 de pagini. Din prima clipa cand am luat.o in mana nu am mai putut sa ii dau drumul pentru ca eram curioasa sa vad cum se va sfarsi. Crede.ma merita sa le citesti sunt niste carti foasrte bune si o sa vezi ca imi vei da dreptate. Fundita?:*