| juniper a întrebat:

Era un joc super tare, era cu aritmetica (adunari scaderi, inmultiri, impartiri) si de fiecare data cand terminai un nivel corect, puteai sa alegi sa faci un labirint sau sa...umm... ah, nu pot sa cred ca am uitat. Totusi era super. Poate stiti voi? Se numea aritmetica sau asa ceva.

9 răspunsuri:
| Happy a răspuns:

A... da... Stiu de care zici l-am jucat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar vreau sa-l joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Diva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da l-am juca dar nici eu nu mai stiu

| bambum a răspuns:

Pe jocu asta nu cred ca l-am jucat dar daca iti plac jocurile de artimetica il poti incerca pe asta http://www.play-zone.ro/numbers.html