| AlexAvram94 a întrebat:

Eram pe Facebook! ii dau add friends unui prieten care il cunosteam si deodata ma trezesc cu un mesaj:
Conecteaza-te pentru a continua...ma conectez din nou si cand dau Conecteaza-te imi spune ca nu mai am dreptu la cereri de prietenie timp timp de 30 zile! In ziua aceea am dat doar o cerere!
In urma cu 4-5 zile am mai dat vreo 5-6 cereri de prietenie!
Care e faza de ma blocheaza?

Răspuns Câştigător
| reihiuke a răspuns:

Cred ca te-a raportat cineva. Sau cineva mai multi happy

2 răspunsuri:
| Leatherleader a răspuns:

Ai trimis cereri de prietenie la persoane pe care nu le cunosti de asta te-au blocat, mi s-a intamplat si mie am fost blocat tot 30 de zile. Asteapta pana te deblocheaza!