| TheStrategist a întrebat:

Este adevărat că nu toți oamenii au monolog interior?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Unii au polilog, nu o păsărică, ci o colivie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu am avut, si l-am concediat. Era enervant.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred. Atat timp cat ai ratiune, ar trebui sa ai acel monolog sau acel sine. Majoritatea nu il constientizeaza doar.

| Mayhem666 a răspuns:

Bunica mea are un monolog de te sperie. Sa stai linistit in casa, si sa treci pe langa cameara ei si sa o auzi cum vorbeste in soapta cu ea insasi. Zici ca face incantatii. O data m-am si speriat ca nu stiam cine sopteste prin casa, si credeam ca eram singur acasa, dar nu, era bunica mea si monologul ei.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| Mtoni a răspuns:

Da, chiar și aici pe TPU a postat cineva care spunea că nu poate gândi dacă nu vorbește cu voce tare.