| AlysaAly a întrebat:

Este adevarat ca sa gasit iadul in centrul pamantului si s-au inregistrat tipetele unor oameni?
FUNDITA persoanei care imi da mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| MaeRi a răspuns:

A...te-ai uitat la videoul ala de pe net unde se auzeau tipete,ei bine daca ai lua melodia printrun program ai descoperi ca daca asculti mai atent,sunt ca niste tipete pe holul scolilor.Uni zic ca e adevarat uni zic ca nu,aceia au dovedit ca nu e adevarat,ceilalti ca e adevarat, acum depinde de documentatia fiecarui, dar din cate m-am documentat nu este adevarat ca la 14 km sub pamant la rusi au descoperit iadul, insa este adevarat ca iadul se afla in mijlocul pamantului, dar nu acolo unde au descoperit rusii.

2 răspunsuri:
| Zøєy a răspuns:

Sincer,eu nu prea cred chestia asta cu raiul si iadulhappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu alerg dupa funde.Revino,chiar si in privat, cu precezarea:unde ai vazut, auzit asta? apoi iti dau detalii.Stii macar ce este "iadul"? Numai bine.