| bianca154 a întrebat:

Citind o intrebare pe TPU, am aflat ca s-a descoperit iadul in mijlocul pamantului si ca se auzeau niste tipete de oameni, am cautat pe google, dar nu am gasit nimic referitor la asta. cine are mai multe informatii, va rog sa-mi da-ti un link, ceva. mersi

2 răspunsuri:
| 2bro5 a răspuns:

Eu personal am gasit un articol pe net unde scria la fel ca s-a gasit iadul, insa de data asta nu in mijlocul pamantului, ci in mijlocul soarelui, era si o fotografie, dar era un articol in rusa.

| 2bro5 a răspuns:

Eu personal am gasit un articol pe net unde scria la fel ca s-a gasit iadul, insa de data asta nu in mijlocul pamantului, ci in mijlocul soarelui, era si o fotografie, dar era un articol in rusa.