| anonim_4396 a întrebat:

Este bine sa ai pretentii? Ce fel de pretentii sa ai?

Ma refer la contacte sociale

12 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

(ea) sa fie top model international, victoria secret si sa ma iubeasca asa cum sunt (gras, nespalat, obsedat de stat la calculator, etc.)
poate Barbara Palvin, chiar daca e din Hunigaria

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce vrei sa zici prin "contacte sociale", nu stiu cu exactitate.
Asa, in general, e bine si indicat sa ai pretentii cand vine vorba de oamenii cu care interactionezi. Depinde, bineinteles, ce intelegi si prin pretentii.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa fie sincer, serios, de incredere, doar esti idealist stii mai bine ca mine, voi credeti ca omul este o fiinta buna, noi realisti credem opusul

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Ti-am spus deja ca nu stiu nimic. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stii sau nu crezi?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu stiu. De crezut, cred multe.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce crezi? da-mi niste exemple

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Cred ca Romania nu se va califica la EURO, de exemplu. happy

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer nici eu nu cred

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da, din pacate. Dar sa lasam locul cuiva care-l merita, nationala Romaniei si fotbalul nu prea se impaca.

| Andrei0G a răspuns:

Cine te-a mai „trădat"?