| RaulMA a întrebat:

Este cineva care are o perioadă foarte nasoala si se simte ca naiba? Vreau sa discut cu cineva ca mine. Multumesc.

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pai si ce faceti, schimb de experiente?!
Mai bine ai medita la problema ta.
Gandeste-te de ce s-a ajuns aici si ce poti face sa rezolvi.
Dar nu e de ajuns doar sa gandesti, trebuie sa si actionezi.
Daca nu iti rezolvi anumite probleme la timp, risti sa te rezolve ele pe tine!

| LoveSleep a răspuns:

De ce, ai nevoie de cineva care să te facă să te simți și mai prost? O să vă povestiți că caturile și-o să vă ziceți unul altuia cât de aiurea e viața? Ce rezolvi așa?

Răspuns utilizator avertizat