| brokxy a întrebat:

Este ciudat sa nu vreau o anumita cariera in viata momentan la 20 de ani? Ma simt ca daca as face tot acelasi lucru pentru 20-30 de ani as innebuni.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și in cadrul unei cariere se pot întâmpla multe modificări în 20-30 de ani datorită modificărilor tehnologice accelerate. De asemenea, poți să schimbi cariera în decursul timpului, mulți o fac.

| Celcestietot a răspuns:

Ciudat sa nu faci nimic nu este, dar un vis acolo nu ai si tu happy?

| RoCkKiD a răspuns:

O sa innebunesti mai tare fara o cariera. Realitatae e ca daca nu iti faci ceva afacere sau te intretine cienva o sa ai nevoie de un job si daca nu cumva te specializezi in ceva, o sa fie greu sa gasesti unul cu salar bun.

Eu zic sa te gandesti bine.

| CleanHeart a răspuns:

Nu e ciudat, dar daca o sa descoperi ceva ce iti place foarte mult si nu lupti pentrul acel ceva o sa iti para rau.

| naille a răspuns:

Este perfect normal.Inca esti tanar si ai viitorul in fata.Majoritatea oamenilor ce gandesc ca tine ajung sa-si dezvolte propria afacere, eu zic sa arunci un ochi si asupra unor carti despre antreprenoriat.Seara buna!