| Angelicutza a întrebat:

Este gresit sa devin o fata EMO?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic din ce-ti dicteaza inima si iti analizeaza creierul nu poate fi gresit

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Da... Nu stiu ce vedeti in EMO-itatea asta. Sa va tatuati, sa va imbracati in stil rock de parca ati fi rockeri. Nu stiu mie mi se pare gotic si ciudat si urat si nestilat, etc. Ar trebui sa fii glamour, fashion, cool, etc, dar nu emo. Si in plus nici nu-i bine pentru o fata.

| Ionutz a răspuns:

Da emo= generatia copiilor nimanui.

| Andreea_5313 a răspuns:

Foarte gresit.De ce sa iti bati joc de viata ta? cand presupun ca ai tot ce vrei...Succes!

| pisicutzaaa a răspuns:

Daca acest stil crezi ca ti se potriveste, si iti place.nu cred ca e gresit. Dar ai grija cu(virgula), cutitele.sau mai stiu eu ce...multi copii de la mine din cls sunt emo. dar nu in sensu` ca se tai.ask alta muzica. si nu prea vorbesste cu ceilalti din cls

| DarkDream a răspuns:

Nu. Nu mi se pare gresit sa devi emo daca esti emo nu trebuie neparat sa te ranesti singur uni au impresia ca emo vor sa se sinucida findca asa au vazut la tv adevarati emo nu-s asa ca la tv cei pe care ii vad ei la tv sunt acei adolescenti care de fapt nu sunt emo si doar vor sa atraga atentia pacat ca majoritatea romanilor judeca pe alti fara sa stie exact de ce ii judeca (cum fac si la rockeri findca au parul lung sau ca au vazut in filme ca rockeri sunt satanisti) in tarile mai civilizate decat Romania nu se intampla asa desi probabil daca ar merge manelisti in ameriaca americani sar comporta cu ei la fel cum se comporta manelisti in Romania cu rockeri, emo, punkeri etc.

| Myuu a răspuns:

Gresit! La stil daca vrei sa fii ca ei poate, poate... dar daca vrei sa fii chiar in intelesul cuvantului EMO, adaica sa te tai, sa vrei sa te omori etc. gresesti!

| BlueBird a răspuns:

Este foarte gresit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este gresit sa devi o fata emo? adica stilul emo(imbracaminte)ori adevarati emo... aaa pai informeazate despre ce inseamna emo,,, draga si apoi ii afla. intreaba pe cineva.de exemplu eu sunt emo

| Cristina_Isac_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si eu iub stilul emo cum trebuie s a ma comport imie ste frica de consecinte dar eu imi doresc asta imi doresc sa devin o fata emo\

| toxic_7194 a răspuns:

Nu nu nu nu buna alaturate si tu noua la id toxic.screamo_xx

| malinutza_2433 a răspuns:

Nu, ti se potriveste de minune.

| Cristina_Isac_1997 a răspuns:

Uni spun da dar eu nu stiu cum e eu vreau emo imi doresc de 4 ani si am reusit eu cred din auzite k nu-i super deloc eu una spun k nu pentru ca a fi emo nu esti tu cu adevart