cami
| cami a întrebat:

Este o melodie, suna in franceza, parca are versurile in engleza, o voce feminina, parca tipa un pic......Stiti cum se numeste? (se difuzeaza mai mereu la radio)

9 răspunsuri:
cami
| cami explică:

Nu e asta.

cami
| cami explică:

Heeelp, pls!

cami
| cami explică:

Ceva cu "El bee"

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Greu sa gasesti asa ceva, cauti acul in carul cu fân, dar ceea ce auzi la radio, este dat si la televizor pe canalele de muzică, kiss tv, u tv hitt tv, uita te pe astea, si acolo gasesti si numele melodiei, si cine o cîntă, altfel nu te poate ajuta nimeni.