| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca virgina sa nu te doara nici sa nu curga sange deloc mentionez ca nici in urmatoarele dati acelasi rezultat sunt nedumerit, nu conteaza faptul ca a mai avut o relatie sexuala sinceritatea este cheia unei relati bune nu stiu ce sa cred am citit ca e posibil sa nu curga sange dar nici sa o doara nici sange si scuze ca spun dar e si cam larguta astept pareri eu cred ca minte sad

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu cred ca te minte.

| anka a răspuns:

E incorect din partea ta sa ii pui la indoiala sinceritatea dupa ce te-ai culcat cu ea. De ce nu te-ai indoit inainte? Sau ti-ai vazut scopul atins si acum cauti un motiv sa ii dai papucii? Nu e frumos ce faci.

Răspuns utilizator avertizat
| emasweetgirl a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic!sad
Am citit in unele reviste ca unele femei au himenul mai elastic sh s-ar putea sa nu se rupa de la primul contact sexual
poate ca tipa a fost virgina.
poate ca nu.
greu de spusthinking

| ancuta07 a răspuns:

Ce sa zic? De unde stii ca nu a durut-o? ti-a spus ea? sau ai dedus tu fiindca nu a dat vreun concert live de genul "aaaauu crying auu auu"? poate i-a fost rusine sa se exteriorizeze.

P. S; e larguta ea sau esti micut tu?laughing