| TheQueen1 a întrebat:

Este sanatos sa mananci la 2 dimineata? Va implooor, ziceti ca da...

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Este sanatos sa bagi in tine cat poti. Glumesc, nu are nimic, e revelionul!
Buci, buci, Bwuahahaha!

| J0B0MAT a răspuns:

Dăăă

| RainmakerX a răspuns:

1. Ce raspunsuri smechere laughing
2. Este sanatos daca tu zici ca da... Nu vreau sa te supar. Depinde si ce mananci.

| aXy99 a răspuns:

Daca nu te culci dupa, da, e foarte sanatos.

| R0R0 a răspuns:

Da.

| raluk27 a răspuns:

Nu, nu e. Organismul tau intra in stare de repaos, adica metabolismul si celelalte organe nu mai funcționează la capacitate maximă. Urmarea: te faci cat malu'si te trezești obosita (pentru ca stomacul, ficatul, rinichii etc trebuie sa "munceasca" toata noaptea sa digere si sa dreneze tot ce-ai bagat in tine)

| Miihaa a răspuns:

Nu.
Ma amuza ca multi care ti-au raspuns la intrebare sa gandesc la altceva sa faca atunci cand iti vad poza de la avatar decat sa manance.

| DirviziuQ a răspuns:

Da este. Eu o fac aproape mereu

| AtâteaCondiții1243 a răspuns:

Esti foarte interesanta :lol:
Da, e foarte sanatos.Asta ai vrut sa zic, nu? tongue
Buci, buci.