| chiftelutacrocanta a întrebat:

Eu am obiceiul sa umblu pe marginea trotuarului cand ies in oras,cred ca aceia care umbla in mijloc sunt niste fricosi,vor sa aiba siguranta acolo,se gandesc cu totii la unde au de mers,eu umblu la margine si ma simt bine, ma simt mai natural, tu esti in conformitate cu oamenii?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

A merge pe mijlocul trotuarului nu pe marginea borduri sa nu incurci circulatia sau sa te loveasca vreo masina nu inseamna sa fi fricos inseamna sa fi normal

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Pai orce om normal vrea sa traiasca nu sa moara sau sa ramana infirmi

| N0xEterniS a răspuns:

Siguranta? Fata de ce? Sa nu cad de pe trotuar? laughing
Mergi pe margine pentru ca esti introvertit si pesimist probabil. Ce reprezinta mijlocul? Centrul atentiei.

| RandomStudent a răspuns:

Ce?