| RuxandraBianca a întrebat:

Eu cred ca-s cea mai norocoasa fata din lume. de fiecare data cand deschid laptop-ul sunt vizitatoarea cu numarul 1000 sau 10000 sau 100000 sau 1000000 si castig ceva( sau asa ar trebui). ziceti voi ca nu-s tare. sunt, nu-i asa?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Esti cea mai norocoasa.Castigi experienta.Introdu extensia AdBlock si n-ai sa mai fii.Nu-ti mai apar asemenea chestii.

| Wøodenpints a răspuns:

Norocoasă fără AdBlock.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai da click pe toate prostiile, poti sa iei vreun virus. Si apropo, nu castigi nimic.

| RuxandraBianca explică (pentru anonim_4396):

-_- stiu asta. eram doar sarcastica.

| HDeNiSaR a răspuns:

Da! câştigi apă chioară şi câţiva viruşi!
apropo imi place şi sarcasmul tău! laughinghee heewinking

| boss97 a răspuns:

Ai grija cu reclame de astea, poate nu ai sa mai castigi nimic.

| sabrina103 a răspuns:

Astea nu sunt reclamele care-ti introduc virusii in calculator?

| RuxandraBianca explică (pentru sabrina103):

Ba da. dar nu dau niciodata click pe ele. stiu ca-s pline de virusi big grin