| anonim_4396 a întrebat:

Eu cu mama mea locuim singuri într-un apartament de 8 ani, ea e divorțată de 8 ani, și de câteva luni noi suntem foarte deschiși sexual față unu de celălalt, multă nuditate, uneori chiar ne și masturbam împreună, știu ca nu este ok, dar avem momente când ne atingem unu celuilalt părțile intime sau când ne vedem după câteva ore ne pupam pe gura... păreri va rog...eu am 18 ani și ea 36 și arată de 25.

2 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ai grija sa n-o lasi gravida, pentru ca apoi...trebuie s-o iei de nevasta!winking

| wildthing a răspuns:

rolling on the floor Dupa parerea mea, trolling-ul poate fi amuzant, atata vreme cat il faci indeajuns de subtil incat sa reusesti sa pacalesti macar 75% dintre cititori. Dar cand tu vii cu povesti de-astea imposibile, iti dai seama ca nu te crede nimeni...nu? laughing